Як вибрати інструктора з водіння.

Правильний вибір грамотного авто інструктора - запорука вашого безпечного водіння. Якщо в автошколі вибір обмежується кількома педагогами, які ведуть вашу групу, після навчання ви можете взяти будь-кого. Але тільки вибір цей буде обмежений деякими критеріями.
Інструкція
1
Якщо автошкольних інструктор вам сподобався, ви можете домовитися з ним про приватних додаткових уроках. Серед плюсів такого навчання - психологічний комфорт, адже цю людину ви вже знаєте. Серед мінусів - навчання на машині, яка нещадно експлуатується учнями автошколи, і час навчання, яке призначає сам інструктор. А це тільки вечір в будні і неділі.
2
Якщо такий варіант вам не підходить, пошукайте приватного інструктора . Їх резюме можна знайти на спеціальних сайтах подібного роду послуг. В резюме обов'язково має бути вказаний вік педагога, його стаж роботи, загальний водійський стаж, райони роботи. Деякі інструктори мають відразу декілька навчальних автомобілів - з АКПП і механікою. При цьому вчитися на машині з автоматом дорожче.
3
Зверніть велику увагу на вибір навчальної машини. Перші роки водіння вам буде ще складно, пересідаючи з однієї машини на іншу, миттєво перебудовуватися під її особливості. Тому водіння краще починати на такій машині, на якій ви плануєте їздити згодом. Чи не сенсу вчитися на кросовері, а потім пересідати на малолітражку і навпаки. Зараз величезний вибір навчальних машин будь-яких марок і моделей. Навіть якщо ви не знайшли бажаний варіант, можна вчитися на машині певної марки, яку ви плануєте придбати. Деякі конструктивні особливості однакові у всіх моделей.
4
У приватного інструктора автомобіль повинен бути обладнаний додатковими педалями. Такий автомобіль проходить спеціальну реєстрацію в ГИБДД. А також ви можете попросити показати педагога посвідчення авто інструктора , видане в Асоціації автошкіл або Росто. Всі приватні автоінструктора є індивідуальними підприємцями і повинні мати відповідні дозвільні документи.
5
Візьміть пробне заняття з обраним інструктором. На першому занятті ви познайомитеся, педагог подивиться, що ви вмієте і в якому напрямку вам треба працювати. Інструктор повинен вам сподобатися, в його присутності ви не повинні соромитися і боятися. Повірте, він багато чого побачив і здивувати його своїми вміннями складно.
6
Але якщо поряд з інструктором вам некомфортно, ви психологічно і фізично затиснуті, толку від таких уроків не буде. Буває, що в людині щось дратує - його манера говорити, його жарти або щось ще. Ваше завдання - навчитися, а не платити за своє душевний неспокій. Відмовитися від послуг інструктора ви маєте право в будь-який день, особливо після першого заняття.