Як приготувати макарони в пароварці. готувати спагетті в пароварці.

Приготування страв у пароварці має чимало переваг перед іншими різними способами. На пару їжа виходить більш здоровою і корисною. Для більшості видів продуктів пароварка допомагає краще зберегти вітаміни і мінерали при приготуванні їжі. Ще однією відмінністю пароварки від звичайної теплової обробки в каструлі стане те, що тут їжа НЕ пригорить і не перетравиться.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Макаронні вироби зазвичай не рекомендують варити в пароварці , так як макарони, особливо виготовлені з м'яких сортів пшениці, мають властивість розварюватися і злипатися. Готувати їх в пароварці необхідно тільки в спеціальній чаші, в яку наливається вода. Це дозволяє нагрівати в першу чергу не макарони, а саму рідину, в яку ви помістіть макаронні вироби. Після цього у воді починають вже варитися макарони.
  2
  Єдина відмінність від традиційного способу варіння макаронів в тому, що це відбувається не в киплячій воді, а при певній температурі, що становить близько 75-85 ° С. Вода в чаші для макаронів повинна повністю покривати макаронні вироби і навіть бути вище них хоча б на один сантиметр, щоб вони проварилися цілком.
  3
  У воду з макаронами слід додати трохи оливкової або соняшникової олії для запобігання склеювання макаронів і чайну ложку солі для поліпшення смаку.
  4
  Як тільки ви накриє чашу кришкою, можете включити пароварку - процес приготування відразу почнеться. Його тривалість залежить від того, які макарони ви вирішите приготувати таким способом. Але, в будь-якому випадку, орієнтовний час при приготуванні в пароварці макаронів становить приблизно 15-20 хвилин.
  5
  Як тільки час приготування підійде до завершення і буде пора діставати макарони, не забудьте їх промити теплою водою. Це видалить непотрібний крохмаль і поліпшить їх смак і зовнішній вигляд.
  Корисна порада
  Кілька порад про прискорення процесу приготування макаронів в пароварці: по-перше, слід заливати кип'ячену гарячу воду в чашу, замість звичайної прохолодної води. По-друге, самі вироби краще поміщати в уже закіпевшую воду. Додатково візьміть на замітку, що бажано, щоб продукт в чаші пароварки лежав не надто щільним шаром для більш вільної циркуляції пари.