Як створити бездротову мережу будинку.

Щоб підключити декілька домашніх комп'ютерів до інтернету, можна використовувати два основних способи. У першому випадку вам необхідно укласти потрібну кількість договорів з провайдером, а в другому - придбати, встановити і налаштувати спеціальне обладнання.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор. Зверніть увагу на наявність потрібного вам роз'єму для підключення кабелю провайдера. Якщо ви використовуєте телефонну лінію, вам буде потрібно DSL-маршрутизатор. Для підключення по виділеному каналу необхідна наявність роз'єму Internet або WAN.
2
Вивчіть документацію, прикладену до вашим мобільним комп'ютерам. Уточніть типи бездротових мереж, з якими працюють дані пристрої. Виберіть Wi-Fi маршрутизатор, грунтуючись на отриманих відомостях.
3
Встановіть обладнання в потрібному місці. Підключіть кабель інтернет-каналу до придатному порту. Незважаючи на ідентичність роз'ємів LAN і WAN, підключати мережевий кабель необхідно до другого.
4
Увімкніть мобільний комп'ютер, з якого буде виконуватися настройка маршрутизатора. Підключіть його мережеву карту до LAN-порту пристрою, використовуючи патч-корд прямого обтиску. Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор і ноутбук.
5
Відкрийте web-браузер. Введіть IP-адресу мережевого обладнання та натисніть клавішу Enter. Почекайте деякий час, поки буде встановлено з'єднання з устаткуванням і відкриється інтерфейс його налаштувань.
6
Перейдіть в меню Internet Settings. Нерідко воно може називатися WAN. Задайте параметри, необхідні для успішного підключення до сервера провайдера. Пам'ятайте про те, що вам потрібно вірно вибрати тип підключення, ввести ім'я користувача і пароль. Збережіть налаштування, натиснувши відповідну кнопку.
7
Відкрийте меню Wireless Settings (Wi-Fi). Змініть параметри роботи маршрутизатора, вибравши потрібні значення. В даному випадку слід відштовхуватися від характеристик мобільних комп'ютерів. Краще всього використовувати змішаний тип радіоканалу, щоб розширити спектр обладнання, яке зможе працювати з вашим маршрутизатором.
8
Перезавантажте пристрій після завершення його настройки. Підключіть мобільні комп'ютери до Wi-Fi точці.