Як створити весільний салон.

Власний весільний салон може стати дуже прибутковим, якщо справа з самого початку буде правильно організовано. У цьому бізнесі немає дрібниць. Розташування магазину, широта його асортименту, конкурентоспроможні ціни і уважний персонал зможуть зробити ваш салон відвідуваним і популярним.
Вам знадобиться
  • - статус індивідуального підприємця;
  • - відповідне приміщення;
  • - вивіска;
  • - торгове обладнання;
  • - широкий асортимент товару;
  • - персонал;
  • - рекламна друкована продукція.
Інструкція
1
Почніть з докладного бізнес-плану. Не шкодуйте часу на скрупульозне виклад всіх ваших ідей. Продумайте спектр майбутніх послуг, цінову політику, прорахуйте обсяг первинних вкладень. Не поспішайте з перетворенням плану в життя - можливо, в нього доведеться вносити корективи. Обов'язково відвідайте салон и конкурентів і врахуйте всі помилки і прорахунки їхніх творців.
2
Придумайте назву своєму салон у. Уникайте кліше, назвою, що важко на іноземних мовах. Гумор теж недоречний - до весіль прийнято ставитися з усією серйозністю. Ємне, що запам'ятовується і красиво звучить ім'я - ось що потрібно вашому салон у.
3
Займіться пошуками підходящого приміщення. Весільний салон можна відкрити в торговому центрі або створити невеликий магазин стріт-формату з окремим входом і привертає увагу вивіскою. Не прагніть в центр міста і на жваві магістралі. Весільні сукні та атрибутика не належать до товарів імпульсного попиту. Якщо ви правильно організуєте рекламу і систему бонусів, майбутні клієнти розшукають вас і на периферії, в глибинах спального району.
4
Поруч з салон ом організуйте невелику парковку - майбутні клієнти, які приїжджають на власних машинах, це оцінять. Прикрасьте простір біля входу - розбийте клумби, настелите рулонний газон, встановіть міні-фонтан або скульптуру.
5
Зробіть ремонт приміщення. Його оформлення залежить від концепції салон а. Спробуйте вінтажний стиль, естетику будуара або суперсучасний мінімалізм. Обладнайте зручні примірочні - вони повинні бути досить просторі і забезпечені дзеркалами в повний зріст. Сукні розвісьте на кронштейнах уздовж стін, а аксесуари та інші дрібниці розкладіть на відкритих полицях і в засклених вітринах.
6
Подбайте про асортимент. Бажано, щоб у вашого салон а була якась «родзинка», вигідно відрізняє його від конкурентів. Наприклад, ви можете запропонувати замовлення суконь за каталогами, вбрання від відомих весільних дизайнерів, набори аксесуарів, витримані в єдиному стилі. Разом з сукнями нареченої можна закупити колекцію вечірніх туалетів для подружок, свекрух і тещ. Домовтеся з постачальниками про часткові поставки на реалізацію - на цьому ви зможете заощадити обігові кошти.
7
Найміть персонал. Для роботи в салон е достатньо двох продавщиць у зміну. Найчастіше у весільних салон ах працюють дівчата. Але іноді майбутні наречені комфортніше почуваються з жінками старшого віку. Дама елегантного віку може стати відмінною дослідної продавщицею - по можливості обов'язково розгляньте подібні кандидатури.
8
Продумайте рекламне просування і бонусну програму. Ваше завдання - оповістити якомога більше число потенційних молодят. Беріть участь в спеціалізованих виставках весільних послуг, роздавайте візитні картки салон а. Надрукуйте інформаційні буклети та рознесені їх по вузах.
9
Не забудьте про можливості інтернету. Зробіть власний сайт з красивими професійними фотографіями, беріть участь в обговореннях на тематичних форумах, виступите в якості експерта у місцевому жіночому журналі. Всі ці заходи істотно підвищать впізнаваність вашого салон а й вигідно виділять його з низки конкурентів.