Як в'язати гачком візерунки.

Візерунки , пов'язані гачком, завжди привертають до себе увагу як початківців, так і професійних рукодільниць. І це не дивно, так як за допомогою гачка можна створити в'язаний одяг, незвичайні мереживні серветки, комірці та інші елементи обробки.
Вам знадобиться
  • нитки, гачок
Інструкція
1
Так, наприклад, для в'язання візерунків, які імітували коклюшечние мережива, спочатку в'яжуть вузьку тасьму з фестонами по краях. В'язати можна по-різному: стовпчиками з одним і двома накидами, з одним накидом і однієї повітряної петлею. В процесі вив'язування смужки гачок вводять під обидві або одну полупетлю підстави.
2
Далі необхідно зв'язати ланцюжок з 12 петель, а після - 4 стовпчика, зробивши накид на правах петлях ланцюжка.
3
Виріб повертають і в'яжуть 7 повітряних петель і третій ряд тасьми. В результаті фестони в шаховому порядку виявляються по обидві сторони тасьми.
4
Сполучені між собою фестони створять візерунки у вигляді хвилеподібних смужок, зірочок і інших мотивів.
5
Фактура полотна, пов'язаного гачком, відрізняється незвичайним переплетенням ниток, щільністю і невеликим розтягненням. Ці якості дозволяють використовувати для в'язання гачком не тільки вовняні, але і бавовняні нитки.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що для тонких ниток рекомендується брати товстий гачок, тоді зв'язане полотно буде ажурним. Найбільш оптимальним вважається співвідношення товщини гачка і ниток 2: 1 відповідно.