Як внести гроші на картку через банкомат. Як покласти гроші на картку ПриватБанку через термінал.

Зняти гроші з банківської картки донедавна було набагато простіше, ніж покласти їх на власний рахунок. Обумовлено це тим, що розрахункові термінали, встановлювані в відділеннях банку і торгових центрах, які не були обладнані потрібним пристроєм. Більшість банкоматів і сьогодні розраховані виключно на видачу готівки. Але ситуація змінюється. І банки, слідуючи вимогам часу, намагаються запропонувати максимальну зручність розрахунків держателям карт.
Інструкція
1
Почніть з пошуку банкомата, обладнаного пристроєм для прийому грошей. Їх перелік ви можете знайти на офіційному сайті вашого банку. Там вказані адреси всіх терміналів, найчастіше й з позначкою потрібних вам cash-in. Знайдіть найближчий до вас адресу, уточніть його розташування. Це можна зробити, звернувшись до інтернет-сервісів, що пропонують знайти місце на карті по введеному в пошуковий рядок адресою. Таким чином ви дізнаєтеся, в який саме торгової або іншій точці розташований термінал самообслуговування.
2
Перш ніж відправитися до найближчого банкомату, підготуйте купюри, які ви будете використовувати для внесення грошей на рахунок. Вони повинні бути цілими і незатертий. Крім того, пам'ятайте, що банкомат приймає тільки паперові гроші . Не забудьте і про можливу комісію за перерахування коштів.
3
Для активації роботи терміналу вставте вашу карту в спеціальний проріз зчитує. Далі вам буде запропоновано ввести пін-код картки. Будьте уважні при наборі цифр. При цьому постарайтеся не показувати набирається код, що убезпечить ваші накопичення від шахраїв.
4
Після прийняття пін-коду та ідентифікації карти системою вам буде запропоновано вибрати вид банківської операції. Для ваших цілей виберіть команду, яка пропонує внести готівку. Виберіть із запропонованих варіантів номер потрібного вам рахунки і визначте валюту, яку готуєтеся внести (євро, долари, рублі).
5
Тепер вам потрібно вставити підготовлені гроші в купюроприймач. Далі банкомат повідомить вас про розмір внесеної суми і запросить підтвердження зарахування на зазначений рахунок. По завершенні операції термінал запропонує вам чек, який підтверджує зарахування коштів. Візьміть чек і вашу банківську карту . Ваш платіж буде проведений протягом декількох хвилин в режимі онлайн.