Як відкрити свій магазин товарів для рукоділля.

Рукоділля сьогодні в моді. Це відмінний варіант дозвілля і все більше жінок пробують свої сили у в'язанні, вишивці, шиття. Окремі майстриня з успіхом освоюють плетіння мережив, килимарство, розпис вітражними фарбами, художню аплікацію та виготовлення авторських ляльок. Все майстрині потребують якісних матеріалах для творчості. Допоможіть їм - відкрийте власний магазин товарів для рукоділля .
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - запас товару;
  • - продавці.
Інструкція
1
Виберіть приміщення для майбутнього магазин а. Відділ з товарами для рукоділля зручніше відкрити в одному з торгових центрів з хорошою прохідністю. Для того щоб потенційні покупці вас помітили, обладнайте красиву вітрину. Крім товарів на ній можна виставити декоративні предмети, що нагадують про рукоділля, наприклад, старовинну швейну машинку чи великі підлогові пяльци з розпочатою вишивкою.
2
Підберіть асортимент товару. Купіть пряжу для в'язання, нитки для вишивання, готові набори для початківців рукодільниць, а також інструменти - п'яльці, гачки, голки, спиці. Додайте матеріали для виготовлення ляльок, шовкові стрічки для вишивки, бісер, стеклярус, дрібні готові прикраси, фарби для тканин і скла. Не забудьте про важливі дрібниці на зразок недорогий канви або синтепуха для набивання. Важливо, щоб покупці змогли придбати все необхідне в вашому салоні, не звертаючись до конкурентів.
3
Товар зручно розставляти на спеціальних стелажах. Купіть стенди для пряжі та ниток, засклені вітрини з підсвічуванням для викладки дрібної фурнітури. Обов'язково купіть журнали і книги по рукоділлю - вони не лише забезпечать хороші продажі, але і прикрасять магазин . Постійно поповнюйте асортимент, спонукаючи постійних покупців частіше заходити до вас у пошуках новинок.
4
Продумайте цінову політику. Бажано забезпечити достатньо широку товарну лінійку, підходящу покупцям з різним достатком. Виставляючи ціни, орієнтуйтеся на аналогічні товари конкурентів. Для залучення перших покупців їх можна трохи знизити, а через один-два місяці після відкриття - підняти.
5
Найміть персонал. Для невеликого салону досить однієї продавщиці в зміну. Приймайте на роботу дівчат, люблячих рукоділля і здатних дати кваліфіковану пораду. Враховуйте їх думку при подальших закупівлях товару. Продавці постійно спілкуються з покупцями і мають можливість розпитати їх про те, що б їм хотілося придбати.
6
Вирішіть, чим ви будете залучати покупців. Вам потрібно сформувати пул постійних клієнтів. Надрукуйте дисконтні карти зі знижкою в 10-15 відсотків. Крім знижок, постійних покупців можна балувати невеликими бонусами та подарунками приуроченими, наприклад, до дня народження салону.
7
Розширте спектр послуг. Ви можете організувати конкурс на кращу вишивку або м'яку іграшку, зшиту разом з дітьми. Організуйте курси з навчання різним видам рукоділля , продумайте систему попередніх замовлень. Непогана ідея - інтернет- магазин , відкритий на базі вашого салону. При правильній організації роботи він допоможе вам істотно збільшити оборот, а отже і прибуток.
Мало хто не любить робити що-небудь своїми руками. Особливо це стосується жінок. Тому магазин рукоділля, в якому продаватимуться вироби hand-made, а також товари для їх виготовлення, може стати джерелом не дуже високої, але стабільного доходу.
Вам знадобиться
  • реєстрація, приміщення, товар, продавці, реклама
Інструкція
1
Щоб відкрити магазин товарів для рукоділля, буде достатньо зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Це можна зробити в податковій інспекції за місцем прописки, подавши заяву за встановленою формою та оплативши державне мито в розмірі 800 рублів. Зареєструвати вас повинні протягом п'яти робочих днів. Касовий апарат, який вам знадобиться, реєструється також в податковій інспекції.
2
Займіться пошуком невеликого затишного приміщення (можна підвального, в спальному, але не дуже віддаленому від центру районі). Як правило, для початку вам вистачить 20-30 кв.м для такого магазин а. У приміщенні необхідно буде зробити косметичний ремонт для додання йому затишку. Також варто оригінально оформити його.
3
Вирішіть, що ви будете продавати: товари для рукоділля (нитки, бісер) або hand-made вироби? Можна поєднати і те, і інше. Знайти постачальників оригінальних "рукодільних" речей праці не складе, оскільки інтернеті чимало спільнот вміють шити, в'язати, плести, вишивати ... Напевно багато хто з них будуть раді знайти когось, хто буде збувати їх продукцію.
4
Для невеликого магазин а вам знадобляться два продавці, що працюють позмінно. Особливих навичок продажів їм мати не обов'язково, хоча найкраще, звичайно, брати людей з досвідом. Зарплата продавців складається з окладу і відсотків з продажів. У перший час продавати можете ви самі.
5
Розкажіть про свій магазин е друзям - так у вас з'являться перші клієнти. Незайвим буде виготовлення каталогу своєї продукції, примірники якого також можна буде віддавати їм - вже для їхніх друзів. Створіть сайт, на якому буде представлена ваша продукція з цінами і описами. Сайт можна буде розрекламувати через спільноти любителів рукоділля. Крім цього, не забудьте про оригінальний назві для магазин а і барвистою вивісці.