Як навчити канарку співати.

У канарок красиво співати можуть тільки самці, а самочки видають тихі і нічим не прикметні звуки. На спів кенара впливає декілька факторів, наприклад, чистопородність птиці, природні голосові дані і, звичайно ж, якісно обраний учитель. Самців обов'язково потрібно навчати співу в молодому віці, так як після трьох років вони перестають запам'ятовувати звуки. Зробити це можна різними способами.
Інструкція
1
Навчання за допомогою учітеляСамим хорошим способом навчання молодняку є їх зміст поруч з учителем. Молодих співаків розсадите по окремих клітинам, а зверху встановіть клітку з досвідченим кенар. Через шість чи сім місяців самці запам'ятають пісню вчителя і будуть її постійно повторювати. Обов'язково спостерігайте за процесом навчання, якщо ви побачите, що якась із птахів спотворює коліна пісні - негайно відсадите її, інакше ви ризикуєте зіпсувати спів інших.
2
Спосіб затемненіяКлетку з молодим кенар затемните так, щоб птах міг бачити тільки корм і воду. Вчителі також необхідно щільно прикрити. По черзі клітини розкривають для того, щоб дати канарці трохи розспіватися. Спочатку відкривають вчителя, а учень уважно слухає, потім птицю накривають, розкривши молодого самця. Повторюйте такі процедури кожен день по 30-40 хвилин. Даний спосіб дуже добре застосовувати, якщо ви готуєте птахів для виставки. Адже варто птицю відкрити, як вона рефлекторно відразу ж заспіває.
3
Навчання за допомогою запісіВключайте птаху три або чотири рази на день запис пісні досвідченого самця. Навчати можна як у відкритій, так і в критій клітці. Не залишайте запис на довгий час, інакше молодий самець швидко втомиться. Оптимальним варіантом вважається 35-45 хвилин прослуховування. Після дайте кенар відпочити і спробувати повторити почуте, а через деякий час знову поставте запис.
4
Навчання за допомогою музичних інструментів та інших птіцНаігривайте молодому співуни мелодію на обраному інструменті. Наприклад, це може бути свисточок, сопілка або дзвіночок. Молодий самець відмінно запам'ятовує будь-які сторонні звуки і починає їх наспівувати. Тільки не грайте мелодію занадто часто, інакше ваша пташка втратить інтерес до навчання від втоми. Додатково до інструментів можна давати кенар послухати інших птахів, таких як вівсянка, зяблик, щиголь, московка, велика синиця. Зазвичай цим способом навчання користуються більш досвідчені заводчики птахів.