Цвіль: Як позбутися назавжди.

Ремонтні роботи в наші дні набувають глобальних масштабів. Велика кількість різноманітних будівельних матеріалів та інструментів дають можливість провести ремонт в квартирі в найкоротші терміни і за мінімальною вартістю.

Однак дуже часто замість позитивних емоцій проведений ремонт приносить тільки розчарування. Дуже часто настрій нам псують мікроскопічні спори цвілеві грибки, які досить комфортно себе почувають і на дерев'яних, і на цегельних, і на бетонних поверхнях. В результаті, щойно відремонтовані стіни покриваються розлученнями цвілі, з якою далеко не так просто боротися, як здається на перший взгляд.Для того щоб позбавиться від цвілі, необхідно виконати ряд обов'язкових умов:

  1. Забезпечити нормальну вентиляцію і вологість в приміщенні, ураженому цвіллю. Дуже часто винні в порушенні повітрообміну самі господарі, закладаючи повністю або частково вентиляційні отвори. Це неприпустимо, особливо для ванної кімнати, де зберігається традиційно висока вологість. Цвіль просто обожнює вогкість і застояне повітря.
  2. Створити оптимальний тепловий режим. В холодну пору року іноді доводиться задіяти і додаткові джерела тепла, щоб прогріти і просушити стіни після ремонту.
  3. Видалити механічним шляхом всі ознаки плісняви. З цією метою можна використовувати звичайний шпатель.
  4. Обробити уражену ділянку спеціальними біоцидними препаратами, дотримуючись заходів всі необхідні безпеки, т.к. мова йде про досить отруйних антисептиках.

Дуже часто причиною підвищеної вологості, а, значить, і появи грибка на підвіконнях стають неправильно встановлені склопакети. Слід дуже відповідально поставитися до того, щоб установка вікон і подальше забивання укосів були виконані якісно і без огріхів. Досить складно позбавиться від цвілі в кутових квартирах панельних будинків. Причиною тому - неякісна гідроізоляція стиків між панелями і тріщини, що з'явилися в результаті усадки будівлі. В таких випадках дуже важливо закласти щілини і тріщини не тільки в квартирі, але і зовні будівлі. Найчастіше для цих цілей доводиться задіяти промальпіністов.Такім чином, позбутися від цвілі можна лише після того, як ліквідовані сприятливі для її розмноження умови. Тільки закривши всі щілини і забезпечивши нормальну вентиляцію приміщення можна розраховувати на перемогу над цвіллю.