Як в'язати виворітні петлі.

ручного в'язання займалися ще в глибоку давнину. Розвиток цивілізації перетворило це ремесло в даний творчість, яка потребує мистецтва, посидючості і фантазії. Сьогодні все більше людей прагнуть підкорити близьких і знайомих незвичайної одягом та її окремими елементами, пов'язаними на спицях.
Вам знадобиться
  • нитки, спиці
Інструкція
1
В'язати спицями можна кількома способами, в тому числі і виворітними петлями. Для цього вам необхідно набрати на обидві спиці необхідну кількість петель, потім одну спицю витягнути і приступити до безпосереднього в'язання.
2
Пров'язуйте перший ряд починайте наступним чином: у лівій руці зручно розташуйте спицю з набраними петлями, в правій руці - іншу Робочу нитку витягайте з мотка ниток по мірі необхідності пальцями лівої руки.
3
Правою спицею простягніть нитку через набрану петлю, новостворену залиште на ній же, а решту на лівій спиці петлю попереднього ряду скиньте. Таким чином можуть вийти лицьові або виворітні петлі - результат залежить від розташування нитки. При в'язанні виворітного петель на лицьовій стороні вони виглядають як лицьові.
4
В'язати виворітні петлі можна двома способамі.Первий - це в'язання за верхню часточку, сенс якого полягає в тому, що нитка завжди розташована перед роботою.
5
Праву спицю введіть в петлю лівій у напрямку до себе, захопіть робочу нитку в напрямку стрілки і витягніть петлю на виворітну сторону роботи.
6
Знову петлю залиште на правій спиці, а решту на лівій спиці петлю попереднього ряду скиньте.
7
Другий метод - це в'язання за нижню часточку, в ході якого виходить схрещена виворітна петля.
8
Для цього праву спицю введіть до себе рухом зліва направо в петлю на лівій спиці, захопіть нитку в напрямку стрілки і витягніть петлю на виворітну сторону роботи.
9
Знову петлю залиште на правій спиці, а петлю попереднього ряду скиньте з лівої спиці. Такий спосіб в'язання додасть полотну більшу еластичність.
10
В'язання на спицях доставить вам величезну радість. Знайдіть свій стиль і здивуєте оточуючих нестандартністю фасонів і унікальністю моделей, пов'язаних спицями власними руками.