Як відновити шкіру навколо очей. відновити шкіру під очима.

Розтягнута шкіра навколо очей , мішки, темні круги і глибокі зморшки - все це здатне зробити обличчя жінки втомленим і непривабливим. Від стану шкіри повік залежить те, яким буде ваш погляд, тому піклуватися про неї потрібно постійно.
Інструкція
1
Зволожуйте шкіру навколо очей двічі на день. Це нехитра процедура здатна підтримувати ваші очей а без глибоких зморшок і потемнінь навколо них протягом довгих років. Якщо ж ви упустили момент, і шкіра вже розтягнулася, вам слід до кремів додати масла. Наприклад, масло абрикосових кісточок або жасмину. Наносите його перед сном, видаляючи надлишки серветкою.
2
Застосовуйте крем правильно. В цьому випадку ви отримаєте ефект масажу, що позначиться на стані шкіри вже через кілька тижнів. Нанесіть невелику кількість крему на середні пальці, розподіліть його навколо очей (орієнтуйтеся на кістки зверху і знизу). Після цього почніть забивати крем легкими постукуваннями, рухаючись по колу. Пам'ятайте, що на нижньому столітті ви повинні рухатися до внутрішнього куточка очей , на верхньому - до зовнішнього. Чи не розтягуйте і не травмуйте шкіру.
3
Вибирайте крем, який підійде саме вам. Глибоке зволоження, ліфтинг, заповнення мімічних зморшок, освітлюючі і світловідбиваючі частинки - ефект від крему може бути різним.
4
Відправляйтеся до косметолога. Якщо ваш випадок дійсно запущений, без допомоги професіонала не обійтися. Вам запропонують різні процедури, від курсу масажу до пілінгу. Не шкодуйте грошей, пройдіть курс процедур без пропусків, і результат вас порадує.
5
Екстрене відновлення шкіри навколо очей , схильною до сильних змін, відбувається лише у пластичного хірурга. Коли косметологія безсила, доведеться звертатися в клініку пластичної хірургії.
Зверніть увагу
Щотижнева маска допоможе запобігти згасання погляду через стан шкіри навколо очей. Наприклад, прикладайте тонко нарізаний огірок або свіжий картопля. Або ж зробіть кашку з петрушки, невеликої кількості сметани і огірка. Її потрібно викладіть в марлю і прикласти до століть на п'ять-сім хвилин.
Корисна порада
Уникайте прямих сонячних променів. Саме вони є найсильнішим чинником старіння шкіри. Особливо чутливо на них реагує шкіра навколо очей.