Як виглядати акуратно.

Акуратний зовнішній вигляд - запорука успіху, причому стосується це і жінок, і чоловіків. Дотримуючись кілька нескладних ритуалів щодня, ви зможете стати показником успішної роботи над собою.
Інструкція
1
Слідкуйте за станом одягу. Перше, з чого варто почати, - звернути увагу на одяг. Вона повинна бути чистою, вигладженою, всі предмети повинні поєднуватися між собою. Потерта стара одяг неприйнятна для виходу в суспільство.
2
Регулярно робіть манікюр. Стан рук є хорошим показником акуратності людини та її ставлення до самого себе. Заведіть хороші відносини з майстром, що має непогані відгуки, виділіть годину на тиждень, коли ви будете його відвідувати. При цьому вам не обов'язково постійно фарбувати нігті в яскравий колір, досить хорошою обробки і легкого натурального відтінку. Чоловікам підійде проста поліровка.
3
Відвідуйте перукаря не рідше одного разу на місяць. Стан вашої зачіски також говорить багато про що. Стрижка повинна тримати форму, відросло волосся - не найпривабливіший варіант. Такі походи не віднімуть багато часу - щоб підрівняти кінчики, піде не більше півгодини.
4
Робіть натуральний макіяж. Бойову розмальовку, яким жінки прагнуть показати свою доглянутість, приречений на провал. Акуратність в цій справі понад усе. Для денного варіанту використовуйте нейтральні тіні і легкий блиск для губ. Або просто підкреслюйте вії подовжуючої тушшю.
5
Чистіть взуття. Саме по ній можна судити про акуратність людини. Виходячи з будинку, обробіть її щіткою і кремом, або освіжите колір фарбою-спреєм. Дійшовши до офісу, знову протріть взуття серветками або спеціальною губкою.
6
Позбавтеся від дешевих речей. Це зовсім не означає, що варто одягатися тільки в дорогих бутиках. Але й кофточки зі стразами, наполовину відвалилися вже після першої шкарпетки, варто виключити з гардероба дорослої людини. Це ж стосується аксесуарів.
Корисна порада
До акуратному зовнішньому вигляду варто додати відповідну поведінку. Стриманість повинні стати вашим фірмовим стилем, а про суєту і нахабство доведеться забути.