Як клеїти стрази. Як наклеїти стрази на телефон.

Блискучі, що грають світлом прикраси давно завоювали любов сучасних модниць. Сьогодні існує кілька видів страз, в залежності від яких різні і способи з приклеювання.
Інструкція
1
Клейові стрази холодної фіксації представляють собою стрази з плоским дном. Їх клеять за допомогою 2-х-компонентного епоксидного клею на різні тверді предмети, такі як стільниковий телефон, флеш-карти, брелки і т.д. Придбати даний клей можна як у господарських, так і автомобільних спеціалізованих магазинах.
2
Дно термоклеевой страз або термострази вже оброблено особливим клеєм, який під впливом високих температур починає плавитися, приклеиваясь, таким чином, до необхідної поверхні. Найчастіше їх використовують в текстильній промисловості. У цих випадках термоклеевие стрази прикладають на тканину, а потім пропрасовують праскою. Також для цих видів страз можна використовувати спеціальний паяльник.
3
Стрази, що мають плоске дно з кількома пророблену в ньому отворами, звуться пришивні. Для того щоб зафіксувати їх на одязі, досить пришити їх звичайними нитками.
4
Прозорі або з кольорової амальгамою ювелірні стрази мають трапециевидное дно. Їх найчастіше використовують для вклеювання в різні ювелірні прикраси, найчастіше в оправи. Крім цього в даний час широко поширене інкрустація такими стразами за допомогою особливого технологічного процесу. У разі якщо ювелірні стрази мають кольорову амальгаму, то для отримання яскравого світлового відблиску з усіх боків, схожого зі блискотінням діамантів, спочатку в його дні висвердлюють отвори, а після він насаджується на епоксидний клей.
5
Ґудзики і кулони - це стрази , виготовлені за унікальною технологією Сваровські. Вони переливаються на сонячному світлі, привносячи в елемент одягу якусь таємничість і шарм.