Як в 1C додати код.

Сьогодні штрих-код - одна з найпоширеніших систем ідентифікації, яку використовують у всьому світі. Зазвичай він складається з 13 цифр і відображає собою важливу інформацію. Для співробітників певних сфер важливо, щоб штрих-коди завжди були під рукою і для цього їх просто необхідно додати до відповідної роботі програму, наприклад, 1С.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер, на якому встановлена програма 1С. Увійдіть в інтернет і перейдіть в своєму браузері за адресою http://www.buh-program.ru/component/option,com_docman/task,doc_download/.
2
Скачайте з зазначеного шляху файл Eangnivc.ttf. Скопіюйте скачаний файл в папку зі шрифтами операційної системи. Для Windows така директорія матиме назву Windows/Fonts. Після таких дій спеціальний код завантажений в систему. Запустіть програму 1С.
3
Перейдіть в програмі в каталог шрифтів. Відшукайте там свій файл і клацніть по ньому лівою кнопкою миші двічі. Такими діями ви виконаєте активацію, і це дозволить надалі використовувати штрих-код в програмі 1С.
4
Встановіть штрих-код в конфігурацію програми 1С під назвою «Торгівля і склад». Для цього необхідно задіяти компонент ActiveBarcode. Зайдіть в папку з базою даних «1С: Підприємство». Знайдіть файл під назвою Barcod.ocx.
5
Скопіюйте вказаний вище файл в папку C:/Windows/System32. Клікніть по кнопці «Пуск» і перейдіть в головне меню. Натисніть на кнопку "Виконати".
6
Введіть у полі, що з'явилося команду Regsvr32.exe C:/Windows/System32/barcode.ocx. Натисніть для підтвердження дій кнопку «Ок».
7
Виконайте на своєму комп'ютері установку двомірного штрих-коду. Такий код використовується в «1С: Бухгалтерія» для друку відповідних податкових декларацій.
8
Перейдіть на головний лист програми. Відкрийте другу закладку і поставте там прапорець навпроти поля «Друкувати двомірних штрих-код». Клікніть на кнопку «Друк».
9
Виберіть значення «Показати всі аркуші» або ж «Друкувати всі аркуші». Програма після таких дій автоматично виконає формування потрібного файлу і перетворює його в двомірний штрих-код. Цей код і буде розподілений по всіх листам декларації.