Як вибрати питну воду.

Споживання живої води високої якості, насиченою корисними речовинами дуже важливо для людини. Це впливає як на наше здоров'я, так і на загальний стан організму. В даний час дуже розвинений водний бізнес, тому важливо знати, як правильно вибирати питну воду .
Інструкція
1
Вибір питної води обов'язково почніть з етикетки, оскільки саме на ній міститься інформація про те, що знаходиться в пляшці. Якщо етикетка вицвіла, недбало надрукована і погано наклеєна, будьте впевнені, що і вода буде аналогічної якості.
2
До питної води відносяться артезіанська, джерельна, очищена, мінеральна і газована води. Якщо на етикетці вказано, що вода штучно мінералізована, це означає, що природна вода була піддана кільком етапам очистки. Багаторазова фільтрація очищає воду не тільки від шкідливих, але і від корисних речовин, тому після очистки в неї додаються різноманітні мінерали і солі. Така вода якісна, але дуже погано сприймається організмом.
3
Зверніть увагу на термін зберігання води. У пластикових пляшках вона не може зберігатися більше 1,5 років, а в скляних - більше 2-х.
4
Подивіться, щоб на етикетці було вказано адресу, номер телефону виробника і місце виготовлення води. Ця інформація дуже важлива для захисту ваших прав в майбутньому.
5
Крім того, на етикетці повинна бути вказана посилання на те, що вода проведена згідно ТУ (технічними умовами) і стандартам. Сертифікація підтверджується спеціальним значком відповідності - трилисником, обведеним кругом. При цьому зверніть увагу на вказівку наявності нормативного документа, якому відповідає вода.
6
Подивіться на колір води. Якщо вона мутна, на дні є осад або плівка на поверхні - це перша ознака порушення технології виготовлення або неправильного зберігання води.
7
Не купуйте питну воду в місцях з підвищеним ризиком - стихійних ринках, оптових ринках, базарах і підозрілих ларьках.
8
Відмовтеся від покупки води невідомої вам торгової марки, що має занадто низьку вартість, з погано читається етикеткою або взагалі без неї.
Зверніть увагу
Як вибрати питну воду. Всім давно відомо, що з кожним роком кількість питної води зменшується. Це пов'язано не тільки з екологією, а й. Тому, розберемося яку воду краще вибрати, щоб не нанести шкоди своєму здоров'ю. По-перше, слід зазначити, що всю воду умовно поділяють на природну мінеральну і штучно мінералізовану або підготовлену.
Корисна порада
Як вибрати питну воду. Всім відомо, що людина складається з води, що і трьох діб без води ніхто з нас не може прожити. Ми втрачаємо воду щодня, а тому потребуємо заповненні її запасів. Саме тому так важливо якість питної води, адже разом з життєво важливою рідиною в наш організм можуть потрапити смертоносні домішки. Вода - найпростіше з'єднання кисню з воднем - є кращим розчинником на планеті.