Як відновити миша. мікровимикач для мишки.

Сучасна комп'ютерна миша є досить надійним пристроєм, здатним надійно працювати багато років. Проте, часом і у неї з'являються несправності. Замість того щоб йти в магазин за новою мишкою, варто спробувати відремонтувати стару.
Вам знадобиться
  • - паяльник і припой;
  • - ізоляційна стрічка.
Інструкція
1
Найбільш частою причиною непрацездатності мишки стає обрив проводу в місці його з корпусу. Дана несправність зазвичай проявляється у користувачів, що активно працюють з миша ю - наприклад, у геймерів або фахівців, що використовують графічні програми. Вихід миші з ладу може призводити не тільки до її відмови, але і до вимикання комп'ютера. Останнє відбувається в разі замикання обірваних проводів, що призводить до спрацьовування захисту в блоці живлення.
2
Ремонт миші почніть з її розбирання, для цього достатньо відкрутити один-два шурупа на нижній поверхні корпусу. Розібравши мишку, подивіться, куди підключаються вхідні в неї дроти. Потім відріжте шнур мишки на 3-5 см вище місця обриву.
3
Акуратно зачистите кінчики проводів приблизно на 5 мм. Зняти ізоляцію можна і жалом паяльника. Залудити провідники. Тепер по черзі відпоювали що йдуть до плати шматочки проводів і підпоюють замість них дроти кабелю того ж кольору. Такий варіант допоможе їх не переплутати. Працюйте дуже акуратно, використовуйте паяльник з тонким жалом і потужністю не більше 40 Вт
4
Якщо у вас немає паяльника, можна відновити нормальну роботу мишки, вирізавши зіпсований ділянку проводу та з'єднавши кінці проводів скруткою. Місця з'єднання заізоліруйте ізолентою. Як варіант, можна використовувати для ізоляції шматочки попередньо надягнутого на проводки кембрика. Після скрутки проводів посуньте кембрік на місце з'єднання.
5
Знову зберіть мишку. При складанні не прикладайте великих зусиль: якщо щось не виходить, просто перевірте правильність сполучення всіх деталей. Якщо у вас USB-мишка, можете підключати її до працюючого комп'ютера. При використанні миші з роз'ємом PS/2 підключайте її тільки до виключеного пристрою. Правильно відремонтована мишка вірою і правдою прослужить вам ще не один рік.
6
Іноді в мишці виходить з ладу та чи інша кнопка. Рішення в цьому випадку одне - замінити відповідальний за роботу даної кнопки мікровимикач. Його можна взяти зі старої мишки або використовувати одну з додаткових кнопок, якщо вони на вашій миші є. Багато користувачів ніколи не користуються додатковими кнопками, зазвичай призначеними для геймерів. Поставте мікровимикач від неї замість зіпсованого. Для цього акуратно Випаяти старий, прочистите сталевий голкою отвори в платі. Поставте новий вимикач на місце і пропоїти контакти.
7
Буває так, що мікровимикач виявляється справний, але при складанні мишки кнопка не працює. Причиною в цьому випадку може бути стертий виступ на ній - те місце, яке тисне на вимикач. Відновіть стертий ділянку, завдавши паяльником шматочок пластмаси і обробивши його надфілем.
Зверніть увагу
Ремонтуючи миша, обов'язково відключайте її від комп'ютера!