Як в Excel відобразити приховані рядки.

Microsoft Excel - програма для роботи з електронними таблицями. У ній зручно проводити розрахунки, обробляти великий обсяг даних, проводити аналіз наявної інформації і виконувати безліч інших дій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з програмою Microsoft Excel.
Інструкція
1
Приховування рядків є спеціальною функцією Excel, що дозволяє прибрати деякі дані з виду. Завдяки цьому значно простіше працювати з великою таблицею, що не плутаючись в зайвої інформації. Крім того, прибравши деякі рядка , можна вивести на друк тільки потрібні з них, що не переробляючи при цьому всю таблицю.
2
Закінчивши працювати з таблицею, відобразите приховані в процесі роботи рядка . Для цього виділіть сусідні з ними строчки (можна по одній), натисніть на позначену область правою кнопкою миші і виберіть у виниклому меню «Відобразити». Захована інформація знову повернеться на вихідну позицію.
3
Відновити приховані рядка можна й іншим шляхом. Виділіть аналогічним чином близько розташовані рядки, натисніть на панелі інструментів вкладку «Формат», наведіть курсор мишки на пункт «Приховати або відобразити» і виберіть в контекстному меню «Відобразити рядка ». Після цього прибрані сточки з'являться.
4
Якщо заховані рядка є по всій таблиці, не мучте себе пошуком збилися номерів. Просто виділіть таблицю цілком, клацніть по ній правою кнопкою і виберіть «Відобразити» в який з'явився меню.
5
Щоб дізнатися, в якому місці знаходиться прихована від очей інформація, подивіться уважно на номери рядків у таблиці. У тому місці, де вони збиваються й починають йти не по порядку, знаходяться заховані рядка . А розділова риса між такими номерами більш жирна порівняно з іншими.
6
Подібні дії можна й до прихованим стовпцях. Тільки для їх відображення необхідно виділити дві сусідні колонки. А дізнатися місце прихованої інформації можна по буквах, розташованим не в алфавітному порядку.
7
Використовуйте цю функцію при роботі з великою кількістю даних, побудові графіків на основі частини таблиці. А також тоді, коли потрібно прибрати від зайвих очей будь-які відомості.