Як швидко підбадьоритися.

Раптово навалилися втому буває дуже недоречно, тому боротися з нею доводиться швидко і бажано ефективними методами. Швидко підбадьоритися можна різними способами.
Інструкція
1
Прийміть прохолодний душ. Прохолодна, але не холодна вода посилить кровообіг, що сприятиме поліпшенню самопочуття. Якщо у вас немає можливості зробити це, просто помийте обличчя. Дівчатам, хто боїться зіпсувати макіяж, можна порадити змочити рушник холодною водою, злегка його віджати і прикласти до обличчя, шиї і зоні декольте.
2
Зробіть п'ятихвилинну зарядку. Згадайте найпростіші вправи зі шкільних уроків фізкультури і виконайте їх, вставши з-за столу. Кілька хвилин фізичної активності допоможуть організму вступити в фазу роботи без втоми.
3
Передохніте. Якщо ваші повіки відчутно тяжчають, руки більше не здатні друкувати на клавіатурі або займатися будь-який інший роботою, відкладіть всі справи і дайте своєму організму перепочинок. Відкиньтеся на спинку стільця, розслабте м'язи, закрийте очі. Перестаньте думати про роботу, просто відверніться від того, що відбувається навколо. П'ять-десять хвилин такого релаксу позбавлять ваше тіло від втоми.
4
Зробіть легкий масаж вух. Саме на цій ділянці тіла зосереджені точки, через які можна впливати на весь організм. Розігрійте руки, потерши їх один про одного. Масажуйте мочки, козелки і внутрішню частину вуха протягом трьох-п'яти хвилин. Ви відчуєте, як втома поступово відступає.
5
Перекусите. Можливо, ваша втома пов'язана з нестачею в організмі необхідних для його роботи речовин. На допомогу вам прийдуть фрукти, сендвічі та інші доступні для офісних працівників продукти. Якщо у вас є можливість вийти в кафе, не нехтуйте їй. Повноцінний обід або вечерю допоможуть побороти втому, але тільки в тому випадку, якщо ви не переїдете.
Зверніть увагу
Постійне використання кофеиносодержащих напоїв не призведе ні до чого хорошого. Якщо ви звикли до кави для бадьорості організму, поступово замінюйте його на зелений чай з лимоном. І корисно, і бадьорості додасть.
Корисна порада
Для того, щоб постійно не шукав способи повернути бадьорість, просто висипайтеся вночі. Сім-вісім годин сну допоможуть вам почувати себе прекрасно протягом усього робочого дня.
Чи не щоранку ми прокидаємося в бадьорому настрої. Хтось пізно ліг, а комусь заважали спати галасливі сусіди. Прозвеневшій будильник дратує, і вставати зовсім не хочеться. А треба ...
Інструкція
1
Як привести себе в порядок вранці і налаштуватися на робочий лад? Спочатку, ще лежачи в ліжку, зробіть невелику зарядку. Потягніться, відчуйте кожен м'яз. Зробіть декілька помахів руками вгору-вниз. Підніміть руки і ноги і струсіть ними. Відразу вставайте. Якщо дозволяє час, виконайте декілька плавних вправ з положення стоячи (нахили і повороти голови, нахили тулуба в сторони і до ніг).
2
Вмийтеся холодною водою, а ще краще прийміть прохолодний душ. Розітріться махровим рушником. Наносячи крем, зробіть масаж обличчя.
3
Зваріть собі каву або приготуйте другий підбадьорливий напій (чай, какао), який ви любите.
4
Поки збираєтеся, включите улюблену музику, бажано енергійну. Можна трохи потанцювати перед дзеркалом.
5
Посміхніться собі, налаштуйтеся на позитив. Скажіть вголос кілька фраз типу: «Я красива!», «Я успішна!», «У мене сьогодні все вийде!», «Я вирішу всі проблеми!». Постарайтеся зберегти такий настрій на весь день.