Як в'їхати до Естонії.

Естонія - невелика держава, відоме безлюдними морськими пляжами, старовинними особняками і замками, древніми легендами і безліччю пам'яток. Але щоб побачити все це, громадянам Російської Федерації необхідно отримати Шенгенську візу в консульстві цієї країни.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт;
 • - клопотання про отримання візи;
 • - медична страховка;
 • - 2 фотографії 3,5 х 4,5 см;
 • - документи, що підтверджують мету поїздки;
 • - документи, одтверждающіе виїзд з країни до закінчення терміну візи;
 • - гроші на оплату консульскго збору - від 35 до 80 євро.
Інструкція
1
Зберіть документи, необхідні для видачі Шенгенської візи. У разі короткострокової поїздки необхідний паспорт, заповнене клопотання про оформлення візи, кольорова фотографія, поліс страхування здоров'я і документи, що підтверджують мету поїздки та гарантують наміри мандрівника покинути межі Естонії до закінчення терміну візи.
2
Щоб підтвердити мету поїздки, забронюйте заздалегідь готель або підготуйте запрошення із зазначенням всіх даними запрошуваного особи. А якщо ви збираєтеся їхати у справах, пов'язаних з роботою, отримаєте від вашої організації письмове підтвердження запланованої поїздки. Воно повинно бути написано роботодавцем на фірмовому бланку з зазначенням мети поїздки і даних приймаючої сторони.
3
Попередньо запишіться на подачу в посольство клопотання про отримання візи. Зателефонуйте за номером 8 (495) 737-36-47 і узгодьте день і час відвідин.
4
Заповніть електронне клопотання про отримання візи. Зайдіть на сторінку https://eelviisataotlus.vm.ee/est/page/0/133kepwld7u8u1msg2yo2qwh156ngzvezpo44ag8806tsjbyc0d4g0c7v9l2y76omkjhlpfjfc2ym4nourj1hlz3kav88snk2wsd, виберіть потрібну мову, забийте адресу електронної пошти і символи з картинки, а потім заповніть що з'явилася анкету.
5
Готову анкету ще раз ретельно перевірте, роздрукуйте, вклейте в неї фотографію і підпишіть. Копія її буде вислана на вказану електронну пошту, що дозволить вам у разі потреби змінити її і роздрукувати заново.
6
Прийдіть в посольство Естонської Республіки, захопивши з собою всі необхідні документи і роздруковане клопотання, оплатіть консульський збір, розмір якого залежить від типу вашої візи, і віддайте все це на розгляд консулу. Якщо його все влаштує, пізніше ви отримаєте назад свій паспорт з вклеєною Шенгенською візою.
Естонія є країною-учасницею шенгенки угоди. Якщо ви є громадянином Російської Федерації і вирішили здійснити подорож до Естонії, вам знадобиться закордонний паспорт, діюча віза, проїзні квитки в обидва кінці, бронь готелю і страховий медичний поліс.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт;
 • - віза;
 • - проїзні квитки;
 • - бронь готелю.
 • - страховий медичний поліс
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде дійсний не менше 90 днів після вашого повернення з поїздки.
2
Майте на увазі, що потрапити в Естонію можна кількома способами: на літаку, на поїзді, на автомобілі або на автобусі. Виберіть зручний для себе варіант проїзду і придбайте квитки.
3
В Талін з Москви літають прямі регулярні рейси авіакомпаній Estonian Air і Aeroflot. Вартість квитка коливається від 11000 рублів, залежно від сезону. Летіти ви будете трохи більше півтора годин.
4
Долетіти до Талліна можна, скориставшись послугами іноземних авіакомпаній з однією або двома пересадками. Ваш маршрут пройде через Ригу, Гельсінкі, Санкт-Петербург, Київ. Стикувальні рейси скоюють Air Baltic, Finnair, Siberia Airlines, Rossiya-Russian Airlines та інші. За квиток ви заплатите від 7000 рублів, залежно від авіакомпанії, кількості пересадок і пори року.
5
Відвідайте сайт авіакомпанії або агентські сайти з продажу авіаквитків. Виберіть оптимальний варіант, підготуйте закордонний паспорт і банківську карту і забронюйте авіаквиток. Роздрукуйте маршрутну квитанцію. На агентських сайтах ви зможете вибрати зручний для вас варіант придбання і оплати квитка.
6
Якщо ви вирішили здійснити подорож до Естонії на поїзді, вирушайте на Ленінградський вокзал і купіть квитки або забронюйте їх в інтернеті. Вартість квитка на поїзд коливається від 2500 рублів, а залежності від типу купе.
7
Автолюбителям до основного пакету документів знадобиться страховка Green Card і документи на автомобіль.
8
Для того щоб дізнатися розклад автобусів і ціни на квитки, пройдіть по посиланню http://www.ecolines.net/?l=3.
9
Забронюйте готель. Відвідайте сайт готелю і заповніть пропоновану форму або скористайтеся сайтами міжнародних систем бронювання.
10
Придбайте страховий медичний поліс з покриттям не менше 30000 євро, дійсний на території Шенгену.
11
Оформіть візу. Підготуйте необхідні документи, віднесіть їх консульський відділ Посольства Естонії та через 10 днів отримаєте візу.
Зверніть увагу
Столиця - Таллінн.