Як вибрати свідка.

Свідки, так само як наречений і наречена, відіграють важливу роль на весіллі. Причому їх обов'язки не обмежуються тільки тим днем, коли молоді реєструються і святкують одруження. Вибрати свідка з числа своїх родичок або подруг повинна наречена, але при цьому їй необхідно врахувати кілька факторів, які можуть вплинути на цей вибір.
Інструкція
1
За традицією, подружкою нареченої, яка вперше виходить заміж, на Русі завжди вибирали молоду незаміжню дівчину. Поганою прикметою вважався вибір розлученої жінки або вдови. Не варто хвилюватися, що ваша подруга затьмарить вас красою - наречена на будь-якому весіллі завжди буде в центрі уваги і для всіх залишиться самої жіночною і привабливою.
2
Запрошуєте ви в дружки кращу подругу або просто молоду родичку - вам повинно бути з нею комфортно. Вона повинна досить добре знати вас, щоб відчувати ваше хвилювання, заспокоювати і підтримувати в потрібну хвилини.
3
За своїм характером ваша дружка повинна бути пунктуальним, відповідальним і врівноваженою людиною, здатним миттєво зорієнтуватися в будь-якій ситуації, прийняти рішення. Їй не зашкодять гарні комунікативні навички, вміння організувати і дати розпорядження, спілкуватися з незнайомими людьми і не ніяковіти, коли їй надають увагу.
4
На російських весіллях в ходу досить часто бувають веселі розіграші і можна почути досить ризиковані жарти, якими гості обмінюються один з одним і підбадьорюють молодих. Було б непогано, якщо ваша свідок володіла артистичними здібностями, почуттям гумору і не лізла за словом в кишеню.
5
Чи не зашкодить подрузі нареченої і знання сучасних традиційних весільних обрядів. Вона повинна володіти хорошою пам'яттю, щоб пам'ятати про всі дрібниці і вчасно підказувати нареченій про те, що їй треба зробити і сказати. Частину турбот по екіпіровці нареченої теж лягають на її плечі. Це не тільки походи по магазинах перед весіллям, але і допомогу нареченій з нарядом, макіяжем і зачіскою.
6
Оберіть як свідок дівчину, яка зможе витримати великі емоційні та фізичні навантаження. Їй доведеться цілий день бути на ногах і навіть до кінця вечора вона повинна залишатися повною сил, веселою і готової брати участь у танцях і у весільних конкурсах.
Молодята на весіллі повинні відпочивати і отримувати задоволення від того, що відбувається. А хто буде стежити за всіма дрібницями, на яких тримається свято? Звичайно, свідки. Найближчі повірені нареченого і нареченої по-справжньому трудяться в цей день. Тому до підбору кандидатур на ці ролі потрібно підходити вкрай відповідально.
Інструкція
1
Одна онаПовезло тим дівчатам, у яких є одна краща подруга. У цьому випадку питання про вибір свідка не варто. Дівчинка, з якою ви сиділи за однією партою чи працювали в одному офісі стане вашою паличкою-виручалочкою в найважливіший день. Але не зловживайте в процесі її допомогою в тих питаннях, які ви можете вирішити самостійно. Краще гарненько продумайте ті функції, які вона візьме на себе безпосередньо на весіллі.
2
Більше, ніж подругаЗачастую рідні люди знають про наречену більше всіх подружок, розуміють з півслова і завжди готові прийти на допомогу. Напевно, до таких людей належить ваша мама, але їй на весіллі уготована своя роль. А ось сестра, з якою у вас близькі стосунки, як не можна краще впорається з обов'язками свідка. Може, це буде кузина або дружина брата - суть не змінюється, головне, щоб ви довіряли цій людині.
3
Більше - не меньшеЕслі ви надихалися західними фільмами про весіллях, ви помічали відсутність інституту свідків в інших культурах. Це чисто російська традиція, що з'явилася в радянський час. На весіллях в Європі та за океаном прийнято виділяти всіх подружок нареченої. Так що якщо ви не можете визначитися з тим, на кого покласти почесну місію, вибирайте всіх. Не обов'язково шити всім 4-6 подружкам однакові сукні, досить вибрати загальну колірну гамму і/або стиль нарядів і замовити дівчатам однакові міні-букетики, за якими їх буде легко впізнати серед безлічі гостей.
Зверніть увагу
Формально, свідки давно не є обов'язковою частиною церемонії одруження. Їх запрошують поставити підписи на знак традиції. Кожна пара вирішує індивідуально, чи варто призначати на цю роль когось із запрошених.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість найняти весільного розпорядника (професійного координатора, відповідального за всі організаційні питання), свідкові не доведеться виконувати його функції.