Як переключитися між ОС. Як перемикатися між віртуальною ос і реальною.

Можливості одночасної роботи персонального комп'ютера під управлінням декількох операційних систем поки не існує, тому неможливо і перемикання між ними в звичайному цього дії. Однак існує можливість вибору ОС на етапі запуску або перезавантаження комп'ютера.
Інструкція
1
За умовчанням вибір операційної системи відбувається при включенні комп'ютера, після закінчення роботи базової системи введення/виводу - BIOS. Тому для зміни ОС вам треба ініціювати перезавантаження комп'ютера - в Windows це робиться з головного меню, що відкривається натисканням клавіші Win. Після початку нового циклу завантаження і появи на екрані списку встановлених в комп'ютер систем, переміщайтеся по його рядках за допомогою клавіш зі стрілками, а вибір робіть натисканням клавіші Enter. Це меню відображається 30 секунд (таймер теж присутній на екрані), а потім, якщо користувач не зробив вибору, відбувається завантаження ОС за замовчуванням - вона стоїть першою в списку.
2
Якщо при завантаженні вашого комп'ютера це меню не з'являється, найімовірніше воно відключено в налаштуваннях. В цьому випадку скористайтеся вбудованими в операційну систему механізмами управління протоколом завантаження. В Windows 7 для цього спочатку натисніть клавіші Win + Pause, потім клацніть по посиланню «Додаткові параметри системи» та на вкладці «Додатково» нового вікна натисніть кнопку «Параметри» в секції «Завантаження і відновлення».
3
У наступному відкритому вікні з настройками поставте позначку в чекбоксі у напису «Відображати список операційних систем» і виберіть тривалість очікування вибору користувача в секундах. Після цього натисніть кнопки OK в двох відкритих вікнах і можна буде приступати до перезавантаження для вибору зміни ОС.
4
Одночасна робота двох операційних систем в одному комп'ютері неможлива, але існують програми, які під керуванням основної ОС імітують дії іншої. Якщо ви встановите таку «віртуальну машину», зможете і перемикатися між основною ОС і імітованої, не використовуючи для цього процедуру перезавантаження комп'ютера. Знайти програмне забезпечення для реалізації такої схеми можна в інтернеті - наприклад, це може бути VMware або Connectix Virtual PC.