Як перейменувати карту пам'яті на КПК.

Кишеньковий персональний комп'ютер - це практично той же стаціонарний комп'ютер, тільки розміри його в декілька разів менше. На КПК можна читати книги або іншу текстову інформацію, можна переглядати відеофайли, входити в інтернет або працювати з програмами, переносити інформацію з різних носіїв інформації, в тому числі і з карт пам'яті , які для зручності доцільно маркувати і перейменовувати.
Інструкція
1
Якщо необхідно перейменувати «Карта пам'яті» в Storage card, зробіть наступні дії. Відкрийте послідовно Система-Реєстр каталогу. Саме редактор реєстру знадобиться для виконання поставленого завдання. Запустіть редактор реєстру.
2
Перейдіть за адресою [HKEY_LOCAL_MACHINESystemStorаgeManаgerProfiles SDMemory]. Розділ «Folder» - це і є карта пам'яті .Переіменуйте карту пам'яті в Storage card. Перезавантажте свій КПК .
3
Пам'ятайте, залежно від виробника і поставки, адреса на девайсах може розрізнятися. Ось кілька найпоширеніших варіантів: [HKEY_LOCAL_MACHINESystemStorageManagerProfiles SDMMC] [HKEY_LOCAL_MACHINESystemStorageManagerProfiles SDMemory] [HKEY_LOCAL_MACHINESystemStorageManagerProfiles PCMCIA]
4
Назва своїй карті пам'яті можна вибрати будь-яке, але рекомендовано називати її латинськими буквами для кращої роботи пристрою.
5
Перейменовувати карту пам'яті найкраще на чистому пристрої, який тільки придбано, або на якому недавно була переінстальовано операційна система. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з установкою на карту різних програм.
6
Бувають випадки, коли після перезавантаження КПК карта пам'яті з назвою Storage Card автоматично перейменовується в Storage Card 2, і при цьому ви нічого не можете зробити з елементами, які були записані на вашій початкової карті. Це відбувається, як правило, тоді, коли при роботі з якоюсь програмою карта пам'яті була витягнута з пристрою. В цьому випадку необхідно відшукати програму-винуватця, яка створює папку з цим ім'ям (згадайте, за яких обставин був витягнутий носій) і зупинити її роботу або налаштувати таким чином, щоб вона використовувала основну пам'ять. Після проведених дій необхідна чергова перезавантаження.