Як відремонтувати скло на автомобілі. Як прибрати відколи на ламинате.

Як би ви не берегли свого «залізного коня», від пошкоджень лобового скла ніхто не застрахований. Прикрі відколи або тріщини погіршують оглядовість і псують екстер'єр автомобіля. Доводиться вибирати між заміною та ремонтом стекол транспортного засобу. Зрозуміло, що останній варіант обійдеться дешевше.
Вам знадобиться
  • - полімерізіруется склад;
  • - дриль;
  • - спеціальні пластини;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - полірувальна машинка;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Видаліть потертості скла і дрібні подряпини методом полірування. Майте на увазі, що ремонт сколів лобового скла автомобіля цим методом не проводиться. Так як утворилися поглиблення після знятого шару скла можуть викликати оптичні спотворення. А це спричинить зниження безпеки руху.
2
Почніть ремонт відколу лобового скла автомобіля своєчасно, поки не утворилася глибока тріщина, в яку вже забилася грязь. Для отримання внутрішньої порожнини в тришаровому склі по центру відколу просвердлите невеликий отвір. Через цей отвір в утворену порожнину введіть спеціальний рідкий полімерізіруется склад під тиском. Розподіліть склад по всій площі пошкодження рівномірно.
3
Ремонт сколів лобового скла автомобіля передбачає відновлення його прозорості до 95%. Полімер має близький до скла коефіцієнт заломлення світла. Володіючи гарну адгезію, він склеює краї відколу. Повітря витісняється, розвиток тріщин зупиняється. Нанесіть на рідкий полімер більш густий склад, запобігаючи його витікання. Накладіть спеціальні пластини, щоб виключити взаємодію полімеру з повітрям.
4
Піддайте полімерізіруется склад ультрафіолетового випромінювання протягом 20 хвилин для його тужавіння. Акуратно видаліть надлишки складу зі скла гострим предметом. Остаточним етапом ремонту стекол автомобіля буде поліровка.
5
Розпочніть ремонту тріщин стекол автомобіля з видалення забруднень і вологи. Для цього скористайтеся водовитесняющей рідиною або пилососом. Далі прийміть заходи щодо запобігання зростанню тріщин. Просвердлите на відстані 6-8 мм від кінців тріщин ненаскрізні отвори. Тріщину Доломан до отвору невеликим натисканням. Щоб тріщини, що досягають краю скла, після ремонту не розклеювались, просвердлите додаткові «відсікають» отвори.
6
Заповніть полімерізіруется складом отвори і тріщину. Накладення спеціальних пластин і опромінення клейової композиції ультрафіолетовою лампою при ремонті тріщин стекол автомобіля проводяться, як при ремонті відколів. Така тріщина не збільшиться під дією вібрації. Грамотно виконаний ремонт тріщин відновлює оптичну прозорість, термостійкість, Протиосколковий і міцність скла.
7
Очистіть салон після ремонт стекол автомобіля, видаливши дрібні осколки за допомогою пилососа. Утримайтеся від поїздок на автомобілі протягом доби до повної полімеризації клею.
Зверніть увагу
При великій кількості і значній довжині тріщин доцільно замінити пошкоджене скло новим.
Всім відомо, що ремонт лобового автомобільного скла обходиться набагато дешевше, ніж придбання нового. Сколи та тріщини можуть з'являтися з різних причин. Зазвичай це відбувається через потрапляння каменів. Температурні перепади впливають на появу тріщин. Якщо лобове скло у вашого авто отримало подібне пошкодження, не варто засмучуватися раніше часу.
Інструкція
1
Якщо на лобовому склі з'явився маленький скол поруч з краєм скла, то обов'язково потрібно подумати про ремонт. Справа в тому, що через місяць, тріщина буде більш істотна. Не потрібно затягувати з ремонтом.
2
Після того, як ви виявили тріщину або відкол, обов'язково заклейте це місце скотчем. Якщо цей момент опустити, то в тріщину обов'язково потрапить бруд. Це призводить до того, що після ремонту на склі залишиться брудний відбиток.
3
Ремонтувати лобове скло можна за допомогою фотополімерів. Якщо в тріщину не потрапила бруд, то місце, яке було пошкоджено, помітно практично не буде. У полімерів практично такий же коефіцієнт заломлення світла, що і у лобового скла. Після того, як якісного ремонту, прозорість і міцність автомобільного скла буде відновлена на 70% -80%.
4
Ремонтувати відколи потрібно таким чином: за допомогою спеціального інжектора, в скол заправте спеціальний полімер. Після цього в порожнині вироблятиметься повна адгезія. Для того, щоб полімер застиг, ту ділянку, в який було залито полімер, обов'язково покладіть на стіл і направте на нього ультрафіолетові промені.
5
Після того, як сушка закінчена, виконайте полірування скла того місця, на якому був скол. Процес ремонту тріщин має технологічне відміну від процесу ремонту сколів. Для початку визначте межі тріщини. Після цього по її краях виконайте свердління. Потім в порожнину тріщини, як і у випадку зі сколом також закачується полімер. Після того, як відбулася кристалізація, зробіть полірування скла.
6
На ремонт скла зазвичай йде приблизно дві години. Даним способом відновлення стекол користуються люди близько 15 років. У фінансовому плані відремонтувати пошкоджене скло, набагато вигідніше, ніж купувати нове в магазині.