Як підключити стеклокерамическую плиту.

Сьогодні більшість людей намагається обладнати своє житло красивими, сучасними та якісними побутовими приладами, в тому числі і склокерамічними плитами, які вибирає кожна друга сім'я. Однак такі плити вимагають особливої установки та догляду. Неправильне підключення може призвести не тільки до припинення гарантійних зобов'язань, але навіть до пожежі.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - мідний трижильний провід;
  • - спеціальна розетка для плит;
  • - щитової автомат;
  • - пасатижі і викрутка.
Інструкція
1
Розпакуйте плиту . При цьому важливо витягти не тільки зовнішні плівки, але і внутрішні, які знаходяться в духовій шафі. Приберіть всі додаткові предмети з духовки і щільно закрийте дверцята.
2
Прочитайте уважно інструкцію. Виберіть правильне місце установки плити відповідно до рекомендацій, зазначеними в керівництві з експлуатації. Якщо ви збираєтеся встановлювати нове кухонне обладнання на місце старого, то подбайте про те, щоб підготувати і очистити місце під нову плиту .
3
Перевірте щиток для підключення плит. Кабель, який йде в квартиру, повинен бути з перетином не менше 6 мм ?, а вступний автомат - 40-50А. Пам'ятайте, провід до склокерамічною електричній плиті повинен бути окремим, підключати якісь інші пристрої до нього суворо заборонено. У кабелі має бути три жили - одна на нуль, друга - заземлення і третя - фаза.
4
Проведіть кабель і підключіть нуль і землю в різні колодки. При цьому нуль підключається на ізольовану від корпусу шинку, а заземлення до корпусу. Фаза підключається на автомат з номіналом 32-40А. Якщо ви не електрик, то найкраще в даному випадку скористатися послугами майстрів.
5
Зверніть увагу на те, щоб на протилежному кінці дроту була трехштирькових розетка на 25-38А.
6
Встановіть розетку в місці, до якого підведені дроти. Її можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Зберіть вилку. Як правило, виробники склокерамічних плит не встановлюють вилки на свої вироби.
7
Візьміть кабель ПВС 3 на 4 потрібної довжини для підводки плити до розетки, якщо такого немає в комплекті. З'єднайте плиту з ним, звертаючи увагу на кольори проводів (синій - нуль, чорний - фаза, жовто-зелений - земля). Увімкніть автомат у вхідному щитку. Вставте вилку в розетку.
8
Візьміть тестер і перевірте, чи дії з розеткою виконані вірно. Для цього встановіть показник приладу на 2 Мом і у випадку, якщо на екрані буде показаний знак нескінченності - все виконано правильно. Присуньте плиту до стіни, якщо потрібно.