Як зробити колесо на мотоцикл.

Люди, яким хочеться пригод, яким не вистачає адреналіну, ті, хто жадає швидкості, купують собі мотоцикли . На цих двоколісних монстрів можна без зусиль об'їхати будь-яку автомобільну пробку, поганяти з друзями за містом, а також просто відчути швидкість. У разі ж поломки його необхідно ремонтувати, і зробити це самостійно набагато простіше, ніж у випадку з авто. Більш того, багато деталей для залізного коня господар здатний виготовити своїми руками. Наприклад, можна зробити колесо на мотоцикл.
Інструкція
1
Уточніть, якого розміру обід використовується на колесі, яке вимагає заміни, або вирішите, якого розміру колесо ви хотіли б зробити. Кращим варіантом для двоколісного мотоцикла буде обід на 18.
2
Дізнатися, скільки отворів в гальмівному барабані вашого мотоцикла. Це важливо для того, щоб можна було з точністю визначити, скільки спиць має бути в колесі. Як правило, в двоколісному мотоциклі гальмівний барабан має 40 отворів.
3
Знайдіть хромований обід на 18. Його можна відшукати в спеціалізованому магазині, по оголошеннях або на ринках, де пропонують автомобільні запчастини, вживані. Важливо, щоб обід був рівний.
4
Підготуйте спиці для коліс. Їх, як і обід, можна знайти, знявши з непотрібного колеса або купивши в спеціалізованому магазині. При цьому слід знати, що придбати краще спиці великих розмірів, так як їх завжди можна вкоротити.
5
Укоротіть спиці, якщо потрібно. У випадку, коли спиця вкручується в колесо на 18, вкорочувати її слід з боку різьблення, а згодом наріжте різьбу плашкою до потрібного розміру. Якщо ж спиці будуть вкручуються в колесо на 16, вкорочувати їх необхідно з боку заклепки.
6
Вставляйте спиці наступним чином. Пропустіть спочатку 2 спиці з кожного боку гальмівного барабана з кроком дірка в барабані. Після цього вставте 8 спиць, залиште дірку і вставте 10 спиць.
7
Розберіть назад колесо, якщо все в порядку. Проведіть хромування спиць і вставте їх назад тим же шляхом, що і раніше. Надіньте на обід покришку відповідно до розміру обода.