Як вкласти папку.

Папкою стосовно комп'ютера найчастіше називають один з елементів графічного інтерфейсу сучасних операційних систем. Його призначення - забезпечувати швидкий доступ до каталогу об'єктів певного рівня в ієрархії всіх каталогів якогось диска. Системне додаток, що відповідає за операції з файлами на носіях комп'ютера, дозволяє проводити різні маніпуляції і з каталогами - переміщати їх, розмножувати, знищувати, вкладати один в одного і ін.
Інструкція
1
Якщо потрібно вкласти одну папку в іншу, найпростіше зробити це перетягуванням. Відкрийте програму-менеджер файлів вашої операційної системи. В ОС Windows це «Провідник», який можна запустити, наприклад, клікнувши правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і вибравши в контекстному меню команду «Відкрити провідник». У вікні цього додатка по дереву каталогів перейдіть в папку , що містить переміщуваний каталог. Неважливо, де буде відображатися «цільова» папка - вона може бути в лівому фреймі (в дереві каталогів), в правом (поруч з переміщуваної), на робочому столі або в іншому вікні «Провідника». У будь-якому випадку ваші дії повинні бути однакові: лівою кнопкою миші перетягніть іконку однієї папки на іконку інший.
2
Перетягування можна замінити зв'язкою операцій «вирізати» і «вставити» - результат буде точно таким же, як в попередньому кроці. В цьому випадку в «Провіднику» виділіть переміщувану папку і натисніть сполучення клавіш Ctrl + X. Потім перейдіть в папку призначення та натисніть клавіші Ctrl + V - тільки після цієї дії файл- менеджер приступить до переміщення об'єктів.
3
Іноді буває потрібно вкласти папку в повідомлення, що відправляється по електронній пошті. Робити цього саме з папкою не слід, краще упакувати її разом з усім вмістом в «архів» - один файл, який в стислому вигляді міститиме всі об'єкти пересилається каталогу. Для створення архіву клікніть папку правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню виберіть рядок, яка починається зі слів «Додати в архів», а закінчується назвою папки і розширенням. Розширення, як і формат створюваного файлу, залежить від програми, використовуваного в вашому комп'ютері в якості архіватора. Якщо такого пункту в меню не виявиться, значить і додаток це ще не встановлено - виберіть одне з них і інсталюйте. Зробити це можна через інтернет. Пошукайте, наприклад, програми WinRar, WinZip або 7-zip.