Як у Кореле зберегти.

CorelDRAW - це потужний редактор векторної графіки, який є основою пакету додатків CorelDRAW Graphics Suite. Його з дев'яностих років минулого століття розробляє і просуває на ринок компанія Corel з канадської столиці. За ці двадцять років інтерфейс програми відточений до дрібниць і проблем з такими простими операціями, як збереження файлу не виникає.
Інструкція
1
Після завершення роботи над зображенням розкрийте в меню Corel Draw розділ «Файл» і виберіть пункт «Зберегти» - ця команда відкриває стандартний діалог збереження. Крім пункту в меню можна використовувати піктограму з зображенням дискети на панелі інструментів у вікні програми або поєднання клавіш Ctrl + S. Цю команду слід використовувати при першому збереженні документа або для перезапису вже існуючого файлу.
2
Якщо треба зберегти поточний файл, при цьому залишивши на диску і попередню версію документа, використовуйте команду «Зберегти як» - вона поміщена в той же розділ меню. Цій команді відповідає комбінація клавіш Ctrl + Shift + S.
3
У діалозі, що відкривається командами збереження, виберіть формат записуваного на диск документа. Випадає список з доступними варіантами поміщений в поле «Тип файлу». Виберіть власний формат Corel Draw CDR, якщо припускаєте редагувати документ в цьому графічному редакторі надалі. Можна зберігати і в форматах інших програм для роботи з графікою - наприклад, AI для Adobe Illustrator, DES для Corel Designer і т.д.
4
В поле «Ім'я файлу» наберіть назву зберігається документа, а за допомогою дерева каталогів в випадаючому списку в адресному рядку діалогу збереження виберіть папку, в яку треба помістити цей файл.
5
У цьому ж вікні можна задати додаткові параметри збереження - сумісність з більш ранніми версіями цього редактора, збереження в цьому ж файлі поточного колірного профілю і використаних шрифтів. При бажанні більш ретельної налаштування параметрів зберігається документа натисніть кнопку «Додатково» - вона відкриває окреме вікно «Параметри».
6
Коли все буде готово до запису файлу, натисніть на кнопку «Зберегти» і операція буде виконана у відповідності з заданими параметрами.