Як відновити шипи. вирізати з автомобільної покришки лебедя идругих тварин.

Для надійної їзди взимку кожен автолюбитель повинен міняти автопокришки з літніх на зимові, і краще всього, якщо зимова гума шипована. На жаль, з часом шипи стираються, але щороку міняти зимову гуму занадто накладно, тому часто шипи відновлюють.
Вам знадобиться
  • - дрібні саморізи;
  • - шуруповерт;
  • - наждачний папір;
  • - стрічковий пластир;
  • - шило;
  • - маркер
Інструкція
1
Якщо ваша гума ще готова відходити не один рік, але при цьому шипи на ній пучки, ви завжди можете відновити їх у спеціальному автосервісі або самостійно. Придбайте в будівельному магазині спеціальні саморізи в кількості близько 500 штук. При цьому слід вибирати самі дрібні. Купуйте наждачний папір або наждак, а також кілька стрічок пластиру в аптеці.
2
Зніміть покришки і огляньте шипи . При цьому для зняття покришок найкраще скористатися послугами автосервісу. Відновлювати шипи має сенс тоді, коли машину перевзули на черговий літній сезон, а зимова гума лежить без діла.
3
Візьміть куплені заздалегідь саморізи і за допомогою наждаку сточите трохи їх гостріше. Починайте по одному видавлювати старі шипи , які занадто стерті. При цьому намагайтеся робити це таким чином, щоб не пошкодити покришку. Всі дії необхідно робити дуже акуратно, так як інакше ви ризикуєте розпрощатися з гумою назавжди.
4
Проткніть місця прибраних шипів шилом, щоб очистити дірку. Виверніть шину, зауважте маркером або крейдою сліди від колишніх шипів.
5
Візьміть шуруповерт і вкрутіть саморіз таким чином, щоб він виліз строго перпендикулярно самої покришці. Для того, щоб саморізи вкручувалися краще, можна змастити отвори простим машинним маслом.
6
Виверніть гуму з готовими шипами назад гострими кінчиками назовні. Щоб при вивертанні не пошкодити покришку, необхідно завчасно проклеїти її декількома шарами пластиру по всій поверхні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UhgYqlnj9PM