Як обчислити дохід.

Досить часто людей, зокрема бізнесменів, економістів, бухгалтерів і простих робітників, хвилює питання розрахунку суми доходів . Така необхідність може виникнути в різних ситуаціях, починаючи від збору документів для отримання позики або кредиту і закінчуючи оформленням податкових декларацій або страховки.
Інструкція
1
Зберіть всі документи, які будуть підтверджувати факти отримання матеріальних благ за певний, необхідний вам період, наприклад, місяць, квартал, рік і т.д. Слід знати, що при зборі документів джерела отримання доходів значення не мають ніякого. Тут важливо враховувати не тільки основне місце своєї роботи і заробітну плату, але і всілякі інші матеріальні блага, які мали місце бути у вашому житті в обчислюваний період. Це можуть бути гонорари, премії, спадщина, виграші в лотерею і т.д.
2
Візьміть калькулятор і підрахуйте доходи, які отримані за потрібний період в натуральній формі. При цьому кожну цифру записуйте на аркуш паперу. Знайте і пам'ятайте, що ті доходи, які ви не можете підтвердити документально, кредиторами та іншими установами враховуватися не будуть. У таких випадках, наприклад, прибуток від цінних паперів, довести і включити до валового доходу буде набагато легше, ніж кошти, які ви отримали від реалізації сільськогосподарської продукції, вирощеної на своїй ділянці.
3
Додайте один до одного по черзі всі суми доходів , отримані за звітний період від кожної з видів діяльності або за певні дії.
4
Візьміть загальну суму доходів і відніміть від неї всі витрати, які ви понесли при отриманні цього прибутку, а також всі необхідні накладені законом відрахування. Всі витрати при цьому також повинні підтверджуватися у документальній письмовій формі.
5
Отримайте підсумкову цифру, вона і буде дорівнювати середньорічним або середньомісячним доходом. У разі якщо цифра загальна на кілька людей, наприклад, робітників, її необхідно розділити на відповідну кількість осіб. У кінцевому рахунку вийде середній дохід певного вираховувати вами періоду на одну людину.