Як змінити настройки гри.

Стандартні ігрові настройки не завжди зручні для користувача, але кожна з існуючих на сьогоднішній день ігор увазі можливість зміни параметрів. Завдяки цьому гравець може налаштувати геймплей найбільш оптимальним для себе чином.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - комп'ютерна гра
Інструкція
1
Вхід в інтерфейс. Після того, як обрана вами гра буде завантажена, вам необхідно перейти до її налаштувань. Для цього виберіть відповідне меню "Налаштування". Після цього ви можете перейти до зміни ігрових параметрів.
2
Налаштування аудіо. Дане меню відповідає за відтворення аудіо в грі. Тут ви можете налаштувати гучність ефектів, музики, а також розмовної мови, якщо вона присутня в грі.
3
Налаштування відео. В даному розділі ви зможете налаштувати відеоефекти, а саме: палітру фарб, чіткість відображення текстур, дальність огляду в грі. Також тут можна відключити інформатори, які виводяться на моніторі під час ігри. Крім цього, в настройках відео ви можете задати дозвіл. Чим більшим буде дозвіл, тим меншими будуть предмети на моніторі. Під час налаштувань візьміть до уваги, що від того, наскільки якісніше ви їх виставите, залежатиме обсяг споживання оперативної пам'яті і ресурсів відеокарти, тому не перестарайтеся, інакше просто-напросто спалите і оперативку, і відеокарту.
4
Налаштування керування. Найбільш популярні для гравця настройки . Тут ви можете задати параметри реакції мишки, а також змінити саме управління так, як це буде зручно для вас. Крім налаштувань клавіатури й мишки деякі ігри також мають на увазі можливість настройки альтернативного управління (кермо з педалями, або штурвал літака).
Корисна порада
Вносячи певні коригування, не забувайте зберігати параметри, перш ніж покинете меню.
Поміняти настройки гри, не заходячи в неї, можливо лише в небагатьох випадках. Це потрібно, наприклад, для більш швидкого завантаження меню або інших елементів гри, а також для інших цілей.
Інструкція
1
Виконайте інсталяцію гри, якщо це не було зроблено раніше. Відкрийте на локальному диску вашого комп'ютера папку Games, Program Files або будь-яку іншу, в яку ви зазвичай виконуєте установку програм та ігор. Директорія може бути захищена від перегляду, змініть цей параметр в діалоговому вікні, вибравши відображення існуючих елементів. Це може трапитися, якщо ви заходите в папку вперше після установки операційної системи.
2
Знайдіть папку, яка називається відповідно назві вашої гри. Це також може бути директорія, що має в найменуванні назва фірми-розробника. В ній напевно буде безліч інших папок, перевірте кожну з них на наявність файлу конфігурації. Він може називатися Settings, Configuration, Game Settings і так далі. В потрібному з них ви знайдете настройки відеокарти, управління, складності гри і так далі.
3
Скористайтеся альтернативним методом зміни налаштувань гри. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші по ярлику, перейдіть за місцем знаходження об'єкта, натиснувши при цьому у вікні, властивостей відповідну команду. Ви повинні опинитися в директорії з грою. Також ви можете скористатися для цього і способом, описаним вище.
4
Клацніть правою кнопкою миші по ярлику запуску гри, виберіть його властивості. Якщо там є додатковий пункт налаштувань параметрів гри, виконайте зміна конфігурації за своїм розсудом і відповідно до системними вимогами для запуску програмного забезпечення.
5
Застосуйте і збережіть зміни. Майте на увазі, що це ця функція також доступна тільки лише деяким іграм. Для зміни параметрів більшості з них вам все-таки доведеться запустити встановлену програму і вже через меню зробити необхідні зміни.
Корисна порада
Ставте настройки, відповідні конфігурації вашого комп'ютера і системним вимогам програми.