Як у фотошопі наростити волосся. Як у фотошопі зробити волосся темніше.

У житті нарощування волосся - процедура досить дорога. Зате в Photoshop можна без проблем поекспериментувати з довгою і обсягом, приміряти нові зачіски. Або можна створити новий образ для моделі.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop
  • - підходящі кисті для Photoshop
  • - файл з фотографією
Інструкція
1
Завантажте Photoshop. Знайдіть у ньому підходящі за фактурою кисті, якими можна правдоподібно намалювати волосся . Або скачайте таку кисть в інтернеті.
2
Для наочності візьміть фото якоїсь дівчини з довгим волоссям, з зачіскою, схожою на ту, яку ви хочете намалювати.
3
Спочатку створіть новий шар - зручніше робити кожне пасмо на новому шарі, щоб потім було можна їй управляти, повертати або трансформувати.
4
Візьміть інструмент «Піпетка» (Eyedropper) і виберіть їй на волоссі дівчини найбільш темний тон. Виберіть підібрану вами кисть на палітрі кистей і починайте малювати нові пасма, спочатку темні.
5
Намалювавши прядку на новому шарі, виділіть її та натисніть «Редагувати» (Edit) - «Вільне трансформування» (Free transform). Експериментуйте з цим інструментом, щоб надати пасма потрібну форму і довжину і гармонізувати її з основною зачіскою.
6
Тепер за допомогою «Піпетки» візьміть світлий тон і додайте нових світлих пасм поверх темних. Орієнтуйтеся на те, як падає світло на модель.
7
При необхідності подкорректируйте насиченість і відтінки пасом за допомогою інструментів «Тон/Насиченість» (Hue/Saturation), «Колірний баланс» (Color balance), «Криві» (Curves) і т.д.
8
Якщо обсяг робіт невеликий, і вам всього лише треба подовжити пару локонів, спробуйте інший спосіб подовження волосся. Виділіть пасмо, скопіюйте її на новий шар (Layer via copy). Зайдіть в «Редагування» і виберіть інструмент «Трансформування».
9
Тут можливі варіанти - поекспериментуйте з ними. Інструмент «Масштаб» (Scale) дозволяє змінювати розмір виділеної області, «Викривлення» (Warp) - розтягувати її в різні боки і надавати потрібну форму. Для цього рухайте маніпулятори габаритної рамки, поки результат вас повністю не влаштує.
10
Коли робота закінчена і вам подобається результат, не забувайте зливати шари (Merge layers) перед збереженням зображення.
Корисна порада
Способів наростити волосся в Photoshop може бути багато, експериментуйте.
Красиві довге волосся - мрія багатьох дівчат. Але відростити свої власні буває дуже складно: то вони випадають, то січеться, то виглядають мляво. Процедура нарощування волосся допоможе перетворити мрію в реальність всього за кілька годин.
Нарощування волосся дуже популярно серед дівчат. Воно дозволяє додати обсягу зачісці, збільшити довжину волосся і приховати недоліки у вигляді залисин і т.п.Еслі ви вирішили наростити волосся, за тиждень до процедури попийте вітаміни А, В, С, Е. Перед тим, як вирушати в салон, ретельно вимийте голову, не використовуючи бальзами та кондіціонери.Вибірая салон, обов'язково поцікавтеся відгуками та рекомендаціями в інтернеті або серед подруг. Не женіться за низькою вартістю, довіряючи своє волосся непрофесіоналові. Неякісне нарощування зіпсує здоров'я ваших власних волосся і залишить неприємний осад через викинутих на вітер грошей.

Технології нарощування

Технології нарощування діляться на гарячі і холодні. При гарячому нарощуванні чужі волосся кріпляться до ваших власних за допомогою гарячої смоли. У цьому випадку слід з обережністю використовувати плойки і прасування і не рекомендується відвідувати баню.Італьянская технологія передбачає кріплення волосся на невеликі капсули. Ходити з таким нарощуванням можна близько півроку, капсули ніяк не заважають розчісування і не відчуваються на голове.По англійською технологією волосся кріпляться на маленькі кульки. Цей спосіб не такий надійний, хоча більш щадний. Корекцію слід проводити через чотири месяца.Холодное нарощування відбувається без гарячих температур. Найпоширеніша технологія - стрічкове нарощування. Спеціальна стрічка з приклеєними пасмами кріпиться біля коріння волосся. При цьому межа між власними і нарощеними волоссям непомітна. Цей спосіб найекономніший, але при цьому ненадійний. Корекція знадобиться вже через три месяца.По іспанською технологією волосся кріпляться пучками за допомогою клею. Утворюються невеликі капсули, які через світлого кольору можуть бути видні на темному волоссі. Тримається таке нарощування близько чотирьох месяцев.Также існує технологія із застосуванням металевих капсул, колір яких підбирається індивідуально. При цьому способі волосся не піддаються впливу клею.

Протипоказання

Спільними протипоказаннями є вік молодше 18 і старше 35 років, регулярне фарбування волосся і вегето-судинна дистонія. Також від нарощування краще відмовитися, якщо власні волосся ламке і тонкіе.Не рекомендується нарощувати волосся людям, які проходять хіміотерапію або лікування антибіотиками, приймають гормональні препарати, регулярно відчувають головні болі. Підвищена чутливість шкіри голови також є протипоказанням нарощування волосся.