Як в'язати норку. Як зв'язати виріб з норки.

В'язані хутряні вироби набувають все більшої популярності. Вони тонкі, легкі, але при цьому дуже теплі, м'які і вельми незвично виглядають. Єдиним їх недоліком є велика витрата хутра. Так як же в'яжеться хутряної трикотаж?
Вам знадобиться
  • - шкурка норки;
  • - лезо або манікюрні ножиці;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - спиці або гачок;
  • - правильна дошка;
  • - затискачі для фіксації.
Інструкція
1
Для створення в'язаних виробів з хутряною нитки використовуються шкурки норки, бобра, тхора, кролика і навіть соболя. З високоякісних пластин великих розмірів в'яжуть пальто, кардигани, куртки. Однак використовуватися можуть навіть невеликі клапті. З них виготовляють шапки, сумки, рукавиці, тапочки і т.д.
2
Заздалегідь підготовлену шкурку продублюйте термоклеевой тканиною з подворсовкой. Розріжте її на тонкі смужки бритвою або манікюрними ножицями. Ширина смужки приблизно 0,5 см.
3
Отриману смужку зберіть в моток. Зробити це можна за допомогою низькообертового дриля. Відмотайте вручну 60-80 см. Зафіксуйте край скобою на правильній дошці. Зволожите хутро з виворітного боку. Змотайте, злегка натягуючи, за допомогою все тієї ж дрилі. Зафіксуйте, потім відмотайте наступну ділянку. Зволожите, змотайте, зафіксуйте з протилежного боку від первісної фіксації.
4
Якщо вийшла смужки недостатньо, підготуйте і акуратно пришийте до її краю наступну. Хутряну «нитка» при змотуванні можна з'єднати з двома або кількома каркасними вовняними. Щільність скручування 4-6 оборотів на 1 см довжини. Розчешіть, закріпіть на правильній дошці. Після висихання звільніть від скоб. Змотайте в моток.
5
Отримати хутряну «нитка» можна і по-іншому. Розріжте підготовлену шкурку на смужки, обмотайте однією або декількома каркасними нитками під будь-яким кутом. Зафіксуйте кінці смужок в скрученому стані. Для отримання необхідної довжини зшийте кінці «ниток».
6
В'язати можна як гачком, так і спицями, звичайної лицьової гладдю. Обробіть край готового виробу. Для цього розріжте на смужки хвіст норки. Зшийте для отримання необхідної довжини, обмотайте ними край.
7
Для в'язання гачком перекрутите смужки так, щоб хутро опинився і всередині і зовні. В'яжіть звичайним чином.