Як в'язати лицьову сторону.

Лицьова гладь - це найбільш популярний спосіб в'язання. Непарні ряди виконуються лицьовими петлями, а парні - виворітними. Виходить рівна однорідна поверхность.Процесс освіти полотна відбувається шляхом вив'язування петель з пряжі за допомогою двох спиць.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці.
Інструкція
1
В'язання будь-якого виробу або зразка завжди починають з набору петель початкового ряду. Наберіть їх на двох спицях, складених разом. Так роблять для того, щоб накиди легко розтягувалися і добре накладалися в наступному ряду. При в'язані кофти, джемперів, хусток, шарфів та інших речей перший ряд в'яжіть справа наліво. Це буде лицьова сторона виробу, а інший ряд проходите назад. Вийде виворітна сторона. Для створення лицьовій гладі непарні ряди в'яжіть лицьовими петлями, а парні - виворітними.
2
Особові петлі можна в'язати двома способами: Класична лицьова петляВозьміте спицю з набраними петлями в ліву руку. Робочу нитку накиньте на вказівний палець і заведіть за роботу. Праву спицю введіть в першу петлю зліва направо від себе. Акуратно підхопите кінчиком основну нитку і витягніть вперед.
3
Англійська або бабусина петляПрі цьому способі візьміть в ліву руку спицю з петлями, які потрібно провязать. Робочу нитку тримайте на вказівному пальці за виробом. Введіть в першу петлю праву спицю справа наліво від себе. Обережно захопіть пряжу і витягніть петлю. Пров'яжіть лицьовій ряд до кінця. Потім поверніть роботу і пройдіть наступну парну смугу виворітними петлями.
4
Для цього тримайте спицю з набраними петлями в лівій руці. Робоча нитка повинна проходити перед річчю. Проведіть праву спицю під неї і введіть кінчик в петлю справа наліво. Візьміть основну нитку перед спицею і витягніть накид від себе. Таким чином пров'язується виворітна петля за передню стінку.
5
Якщо ви пров'язуйте схрещену виворітну петлю, тоді робочу нитку залиште перед виробом. Праву спицю введіть зліва направо на себе. Оповте основний пряжею знизу вгору праву спицю і витягніть накид. Цим способом в'яжеться виворітна петля за задню стенку.Продолжайте роботу далі, пров'язуючи по черзі лицьові і виворітні ряди.