Як дізнатися, Яка пісня грає на радіо. Як на ретро ефем знайти пісню за часом.

Дізнатися назва музичної композиції, яка грає на радіо сьогодні досить просто, потрібно лише приділити цьому п'ять хвилин свого вільного часу.
Вам знадобиться
  • Радіо, підключення до інтернету, пошукові системи.
Інструкція
1
Найбільш простий і логічний спосіб дізнатися автора і назву музичної композиції, що грає на радіо - дочекатися її закінчення. Після того, як пісня закінчиться, ді-джей назве її назву і автора. Але як бути, якщо ви почули пісню в маршрутному таксі, а дочекатися її закінчення не вийде з однієї простої причини - вам необхідно вийти на наступній зупинці? Постарайтеся запам'ятати кілька слів із пісні, вони вам знадобляться декілька пізніше.
2
Ви можете дізнатися всі потрібні для вас відомості про композицію в інтернеті, аж до повного тексту пісні. Для цього введіть у поле пошукового сервісу кілька слів, які запам'яталися вам і почніть пошук. Результат не змусить себе чекати - вже через мить ви будете знати все про цікавій вас композиції. Крім впізнання пісні за фрагментами тексту, сьогодні також існує ще один більш складний варіант - пошук по автору.
3
Так само, як і пошук музичної композиції за фрагментами тексту, її пошук по автору можна здійснити за допомогою пошукових систем. Введіть ім'я виконавця в пошуковик, і перейдіть в результатах пошуку на сторінку з його медіатекою. Складність даного способу полягає в тому, що вам доведеться витратити чимало часу, переслухати безліч пісень автора до того моменту, як ви знайдете шукану композицію.