Як повернути комп'ютер на день назад. Як змінити дату в комп'ютері на вчеташній день.

Операційна система, під управлінням якої працює комп'ютер , визначає час і дату за власними годинах. Якщо комп'ютер підключений до інтернету, то час від часу один з компонентів ОС звертається до сервера точного часу, щоб «звірити годинники» та внести необхідні коректування у власне системний час. Однак при цьому порівнюються тільки секунди, але не годинник і не дата, тому користувач може ввести в оману внутрішнього «годинникаря» і вручну встановити потрібний день і годину.
Інструкція
1
Щоб для комп'ютер а сьогоднішній день став вчорашнім, необхідно на добу «відмотати» його системний час. Це можна зробити як з панелі налаштувань BIOS при черговій завантаженні комп'ютер а, так і з самої операційної системи. Другий спосіб набагато зручніше, тому спробуйте почати зміну системного часу з нього. В ОС Windows клікніть лівою кнопкою миші по цифрових годинах у правому нижньому куті екрану - в області повідомлень панелі завдань. Ця дія в останніх версіях системи - Windows 7 і Vista - відкриває вікно з аналоговими годинами і календарем.
2
Клацніть по напису «Зміна установок дати та часу» - вона поміщена під календарем і годинами і призначена для доступу до потрібних вам установкам системних годин.
3
На вкладці «Дата і час» (вона відкривається за замовчуванням) шукати потрібну кнопку довго не доведеться - на ній написано «Змінити дату і час». Натисніть цю кнопку і відкриється ще одне вікно, в якому продубльовані календар і годинник, але цього разу їх свідчення можна буде змінювати.
4
У календарі клікніть покажчиком миші по вчорашньої датою, і на цьому можна завершувати операцію. Якщо ж потрібно змінити і час, зробіть це в віконці під аналоговими годинами. Потім натисніть кнопку OK і в цьому вікні, і в наступному.
5
У більш ранніх версіях Windows послідовність дій трохи відрізняється. В Windows XP двічі клацніть по цифрових годинах в треї і відразу після цього можете приступати до зміни дати і часу - ці настройки відкриваються без додаткових проміжних вікон.
6
Є і ще один спосіб відкрити компонент з настройками дати і часу, який однаково застосуємо до різних версій Windows. Він полягає в «ручному» виклик потрібного компонента ОС по імені файлу. Натисніть комбінацію клавіш Win + R, введіть назву файлу timedate.cpl і клікніть по кнопці OK.