Як видалити зім'ятий папір із принтера.

Відправивши документ на друк, ви можете зіткнутися з проблемою: папір застрягла в принтері. У даній ситуації подальша друк стає неможливою, а застряглий аркуш необхідно витягти.
Інструкція
1
Щоб такі ситуації виникали рідше, дотримуйтесь правил експлуатації техніки. Не використовуйте папір , не призначену для принтерів, не пишіть в лоток зім'яті листи і листи з загнутими краями. Перевіряйте, не скріплені Чи сторінки між собою канцелярською скріпкою або скобою від степлера. Перед заправкою лотка переконайтеся, що листи в пачці не склеєні. Якщо необхідно, розділіть їх.
2
Якщо сторінка все ж застрягла в принтері, відключіть пристрій і видаліть з лотка всю розташовану там папір . Спочатку спробуйте витягти лист, акуратно потягнувши за той край, який більше виступає з принтера. Сила, що додається до листу, повинна розподілятися рівномірно, тому беріться за лист обома руками.
3
Тримайте лист одночасно за правий і за лівий край, щоб випадково не відірвати шматок сторінки. Порваний лист складніше витягти, а деякі клаптики можуть застрягти в недоступних місцях. Не тягніть занадто різко, якщо відчуваєте, що папір може порватися, змініть положення рук. Візьміться за лист ближче до тієї частини, яка виступає з принтера.
4
У випадку, коли застряглу папір не видно, відкрийте корпус принтера. Знайдіть на кожусі спеціальну кнопку або відкиньте кришку. Якщо необхідно, витягніть картридж. Спробуйте видалити застряглий аркуш так само, як це описано вище.
5
Не торкайтеся термозакрепітелю (елемент, на який нанесена наклейка з попередженням) або деталям навколо нього. Намагайтеся не використовувати жодних інструментів і пристосувань, якими можна зіпсувати деталі принтера - канцелярський ніж, ножиці тощо. Після того як лист буде витягнутий, встановіть картридж на місце, поверніть папір в лоток і включіть принтер.
6
Якщо лист порвався або неможливо дістати його ні одним з перерахованих способів, не намагайтеся самостійно розібрати обладнання, якщо не маєте спеціальних навичок. Зверніться в сервісний центр і повідомте про проблему.