Як прикрасити пляшки бісером.

Пляшки цікавої форми і кольору можна використовувати в господарстві або зробити незвичайною прикрасою інтер'єру. Щоб вони виглядали ще більш ефектно, можна декорувати їх бісером, стеклярусом і намистинками.
Вам знадобиться
  • - бісер різних відтінків;
  • - контур для роботи по склу;
  • - фарби по стеку та кераміці;
  • - прозорий клей;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Зніміть етикетку, отмойте пляшку. Знежирте поверхню за допомогою бензину.
2
Намалюйте ескіз зображення на аркуші паперу. Межі предметів мають бути чіткими як на вітражі.
3
Нанесіть на пляшку кордону задуманого малюнка за допомогою контуру для роботи по склу. Залиште просохнути протягом часу, зазначеного на інструкції.
4
Заповніть фарбою по склу деякі області малюнка. Залиште висохнути. Якщо інструкція вимагає, помістіть пляшку в духову шафу для закріплення фарби.
5
Викладіть бісер на плоскі блюдця. Ви можете використовувати намистинки одного відтінку або перемішати кілька кольорів в одному блюдце, все залежить від малюнка, який ви придумали.
6
Нанесіть на решту незабарвленими області малюнка прозорий клей на основі гелю. Акуратно насипте бісер на клей, розподіліть подушечками пальців таким чином, щоб бісер повністю покривав незабарвлену область в межах кордонів контура. Залиште висохнути.
7
Для пляшок з кольорового скла можна використовувати інший спосіб декорування бісером. Для цього необхідно нанизати на волосінь бісер одного відтінку. Довжина цієї ділянки повинна відповідати довжині кола, відповідної шийки пляшки.
8
Стуліть волосінь в кільце, накиньте її на горлечко пляшки, підтягніть і зафіксуйте, щоб вона міцно трималася на цьому місці. Ви можете використовувати прозорий клей.
9
Нанизуйте на волосінь певну кількість бісеринок, через рівні проміжки втягається її в намистинки першого кільця. Слідкуйте, щоб кожний наступний ряд починався і закінчувався в одному місці. Також ви можете використовувати стеклярус різної довжини. Таке плетіння дуже схоже на в'язання гачком, де кожна бісеринка відповідає одній повітряної петлі, а довгий стеклярус стовпчику з накидом.
10
Закінчите плетіння, заховайте кінець волосіні в переплетеннях бісеру, зафіксуйте клеєм.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що деякі види клею при контакті зі склом і бісером утворюють білясту каламутну плівку. Попередньо покрийте кілька бісеринок засобом, залиште просохнути. При необхідності підберіть інший клей.