Як підключити кермо до гри. провідний кермо gembird Як підключити відео.

Щоб підключити кермо до грі, вам необов'язково володіти певними специфічними знаннями - підключення виконується практично миттєво, вам залишається лише налаштувати управління в грі зручним для вас чином.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - кермо з педалями
  • - гра, підтримуюча підключення подібного пристрою.
Інструкція
1
Підключення керма до комп'ютера. Щоб підключити кермо до ПК, досить приєднати USB-шнур до одного з вільних портів вашого комп'ютера. Після того, як ви зробите це, підключіть до керма педалі і вставте блок живлення в розетку. Тепер кермо підключений до комп'ютера.
2
Налаштування гри для рульового управління. Увійдіть в гру, яка підтримує режим керування кермом, і зайдіть в меню налаштувань. Тут вам слід вибрати опцію «Налаштування управління». Крім меню "Налаштування клавіатури» і «Налаштування мишки», ви побачите розділ «Альтернативне управління» - саме він вам і необхідний. Увійшовши в дане меню, задайте потрібні параметри для певних кнопок так, як вам це буде зручно. Зберігши всі налаштування, почніть нову гру.
3
Можливі проблеми. Якщо після того, як ви увійшли в гру рульове управління залишається неактивним, виною цьому може бути дві причини: комп'ютер не визначив пристрій або ж ви не встановили відповідний драйвер (деякі моделі рулів передбачають попередню установку драйвера на ПК). Однак все це можна виявити ще на стадії налаштувань управління - якщо в момент настройки управління при спробі зміни клавіш кнопки керма не відповідають, це означає, що він неактивний. В цьому випадку вам необхідно встановити на ПК драйвер, який поставляється в комплекті з пристроєм. Після установки повторіть всі дії другого кроку.