Як вибрати силіконову форму.

Сучасні господині мають у своєму арсеналі різноманітні форми для випічки: металеві, керамічні, скляні, паперові і т.д. Віднедавна в побут увійшли силіконові форми. Дехто ставиться до них з недовірою, хоча правильно обрана силіконова форма буде довго радувати її власницю своєю зручністю.
Інструкція
1
Перед купівлею силіконової форми уважно вивчіть її з усіх сторін: на ній повинні бути видавлені значки-рекомендації з використання та догляду, діапазон температур, назва фірми-виробника. Безпечна та якісна форма не повинна нічим пахнути.
2
Зверніть увагу на колір форми, вибирайте неяскраві, не кричущим кольору, які зустрічаються в живій природі. Яскрава салатова або кислотно-жовта форма може містити небезпечні для здоров'я хімічні сполуки. Крім того, забарвлення повинна бути рівномірною без найменших плям, розлучень і переливів. Будь-які відхилення від норми кажуть про вміст шкідливих речовин у складі барвників і поганій якості силікону.
3
Якщо форма дуже тонка і прозора, купувати її не варто, виберіть більш щільну за структурою. Зігніть форму і притисніть місце згину двома пальцями: якісний силікон не змінить колір, а сумнівний побіліє. Від такої покупки краще відмовитися: її використання може нашкодити здоров'ю.
4
Для випічки кексів і маффінів добре використовувати форми у вигляді кільця або вінка з опуклою конусоподібної серцевиною. В них тісто краще піднімається і швидше пропікається. Вершина усіченого конуса може бути цільною або з отвором для циркуляції повітря.
5
Багато виробників випускають форми на металевих підставках, які позбавляють від необхідності в додаткових пристосуваннях при наповненні їх тестом або рідиною. Якщо у вас є вибір між формою на підставці і без неї, віддайте перевагу першу.
6
На ринку силіконових виробів з безпеки традиційно лідирують виробники з Німеччини та Франції. Суворе відповідність стандартам обумовлює високі ціни. Проте, доступна ціна силіконової форми не означає, що вона низької якості. Не забувайте про те, що, купуючи виріб відомої фірми, ви оплачуєте витрати на рекламу, торгову марку і т.д. Якщо форма проведена не розкрученої компанією, але відповідає гігієнічним вимогам і співвідношенню «ціна-якість», купуйте і знайдете надійного помічника на кухні на багато років.