Як закріпити ляльку.

Пересилання рукотворних ляльок - заняття досить складне. Ваше творіння доїде до свого нового господаря в цілості й схоронності в тому випадку, якщо ви упакували і закріпили його за всіма правилами. Саме від якості упаковки залежить те, в якому вигляді буде доставлена ваша лялька.
Вам знадобиться
  • - лялька;
  • - коробка;
  • - обгортковий папір;
  • - газети або глянцеві журнали;
  • - бульбашкова плівка ;
  • - тканина.
Інструкція
1
Зшийте мішечок за розміром ляльки. Вибір тканини залежить тільки від вашого бажання. Упакуйте ляльку в мішечок, потім оберніть пухирчастої плівкою. Покладіть в коробку і заповніть порожнечі холофайбером. Ляльки навіть великих розмірів будуть надійно захищені при такому способі закріплення.
2
Закріпіть ляльку в коробці стрічками. Зробіть в днище коробки отвори, пропустіть в них стрічки. Зазвичай кріплять шию, груди, талію, ноги, якщо вважаєте за потрібне, закріпіть руки. Це простий і дешевий спосіб, навіть при сильній трясці лялька не зламається.
3
Візьміть коробку, більше ніж лялька за розміром. Оберніть іграшку красивою папером в 4-5 шарів, потім звичайної пакувальної в 5-6 шарів. Виходить досить щільний паперовий кульок, його довжина повинна бути дорівнює довжині коробки. Ножицями зробіть отвори і протягніть стрічки, ними прив'яжіть кульок зверху і знизу ляльки. Покладіть в коробку, стрічок зовні не буде видно - на пошті зауважень бути не повинно.
4
Папір для випічки теж підійде для упаковки. Загорніть в неї ляльку , краї зафіксуйте степлером. Покладіть в коробку і заповніть порожнечі цієї ж папером, попередньо зім'ятою. Можна взяти і сторінки від глянцевих журналів: вони жорсткі і добре тримають форму, їх не треба багато і на вагу посилки вони не вплинуть, а це теж важливо.
5
Є й інший спосіб кріплення - забийте вільні місця в коробці газетами. Але пам'ятайте: газети брудняться, тому обов'язково упакуйте саму ляльку у целофан так, щоб ні вона, ні її одяг не стикалися з газетами.
Зверніть увагу
Перевірте закріпленість ляльки - струсіть її, саме в такий трясці лялька буде добиратися до нового господаря. Якщо лялька в коробці переміщається, закріпіть її краще.
Корисна порада
Прив'язуючи ляльку стрічками, стежте, щоб стрічка не стикалася з вінілом. Надіньте на голову ляльки пакет, дотягніть, приблизно, до рівня пахв. І вже поверх нього зав'яжіть стрічку, також оберніть целофаном руки і ноги.