Як кріпити пвх плінтуси. Як кріпити зовнішній кут пвх.

Установка плінтуса - частина завершального етапу ремонту, що грає естетичну роль. Крім того, ця обробка дозволяє заховати дроти, які вічно плутаються під ногами. Матеріал ПВХ не представляє шкоди для здоров'я і стійкий до дії вологи.
Вам знадобиться
  • - саморізи;
  • - дюбелі;
  • - дриль;
  • - шуруповерт;
  • - гострий ніж.
Інструкція
1
Плінтуси ПВХ - це естетичне рішення для закінченого оформлення кімнати. Вони гнучкі, легко ріжуться і встановлюються, навіть якщо стіна не володіє ідеально рівною поверхнею. Колір матеріалу, як правило, вибирають відповідно до відтінком підлоги або трохи темніше, головне, щоб він гармоніював із загальною колірною гамою приміщення.
2
Визначте довжину і ширину кімнати, знайдіть її периметр і відніміть дверні прорізи. Ви отримаєте загальну протяжність плінтуса. Розділіть цю величину на довжину одного виробу і дізнаєтеся, скільки матеріалу буде потрібно для обробки всього приміщення.
3
Продумайте, які кабелі потрібно провести під плінтусом. Краще зробити це відразу, хоча технологія установки дозволяє зробити це і пізніше, якщо виникне необхідність. Це може бути телефонний або телевізійний кабель, подовжувач або провідний інтернет.
4
Зніміть кришку з кабель-каналу, просто відтягнувши його з однієї зі сторін. Починайте кріпити ПВХ плінтуси з одного з кутів, при цьому неважливо, внутрішній він чи зовнішній. Надіньте на край вироби фасонний куточок і прикладіть до стіни.
5
Просвердлите отвір в області кабель-каналу на невеликому відстані від кута. Вставте дюбель, а потім саморіз. Шуруповертом вкрутіть його в стіну. Слідкуйте, щоб плінтус щільно притискався до підлоги.
6
Поставте ще кілька кріплень, відставляючи їх один від одного приблизно на 0,8-1 метри. При цьому кожен раз намагайтеся трохи відтягувати плінтус в протилежну від кута сторону. Це забезпечить більш щільне прилягання до стіни.
7
Добравшись до дверного отвору, обріжте зайве, не доходячи 2-3 см до його обробки. Проведіть кабелі і закрийте кабель-канал. Отвори входу/виходу проводів акуратно виконайте з допомогою гострого ножа. Край плінтуса закрийте заглушкою.
8
При досягненні зовнішнього кута відріжте зайву частину, залишаючи 2-3 см до краю стіни. Встановіть зовнішній куточок. Продовжіть монтаж плінтуса за вже відомою схемою. Використовуйте з'єднувач між стиками. Одягайте його на край попереднього плінтуса перед тим, як закрутити останній саморіз.