Як зробити домашню майстерню. стелаж в майстерні сіоімі руками.

Домашня майстерня - відмінне зручне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без майстерності та ручної роботи. Ітина професіонал своєї справи мріє про свою власну домашній майстерні, де він би міг усамітнитися і зайняти своєю улюбленою справою без сторонніх очей і зайвого шуму. Для цього, звичайно ж, найкраще мати окреме приміщення недалеко від власного будинку.
Інструкція
1
Виберіть у дворі майданчик, яку можна буде використовувати під майстерню. Для цього найкраще підійде таке місце, яке не буде постійно муляти очі близьким людям і сусідам. Як правило, домашню майстерню будують за самим домом або як прибудови до нього.
2
Розмітьте обрану для будівництва площадку за допомогою невеликих кілочків і розмічального шнура. Підготуйте землю на розміченій площі для укладання фундаменту. Для цього необхідно викопати невеликий котлован глибиною приблизно 70-80 см.
3
Змішайте будівельний бетон з битою цеглою і щебенем. Ретельно перемішайте зазначені матеріали. Залийте отриману суміш в свій котлован і дочекайтеся повного його висихання. Це може зайняти декілька діб. Перевірте, щоб фундамент був твердим. Перевіряти слід тоді, коли колір бетону стане світло-сірим з темного, практично чорного, якими здійснювалася заливка.
4
Перейдіть до укладання багатошарового статі. Перший шар - це пісок, товщиною близько 10 см, сильно утрамбований. Другий шар - це толь (спеціальний настил з дерев'яних дощок) або ж бетон. При цьому пам'ятайте, що бетонну підлогу більш холодний, ніж дощатий, але найбільш універсальний і довговічний.
5
Зведіть навколо своєї статі стіни майстерні. Не забувайте при цьому про дверної та віконні прорізи. Зробити стіни можна з цегли або блоків. Для цього встановіть з внутрішньої сторони стін додаткові несучі стовпи по всіх кутках і кілька проміжних. Знайте, такі стовпи в подальшому в уже готової майстерні завжди можна використовувати як основу для кріплення стінних стелажів, які, наприклад, можуть застосовуватися для зберігання інструменту.
6
Перейдіть до зведення даху після того, як стіни будуть готові. Для цього закріпіть на стелі потрібну кількість дерев'яних балок і укладіть на них шифер, черепицю або інший покрівельний матеріал.
7
Обшийте з внутрішнього боку по необхідності дах і стіни дерев'яними дошками. Встановіть двері і вікна, проведіть електрику, внесіть необхідне обладнання та інструмент і можете приступати до роботи, власна домашня майстерня готова.
Зверніть увагу
Домашня майстерня може бути і без стін, якщо майстер бажає працювати на природі. В цьому випадку проводяться всі дії в тій же послідовності, виключаючи тільки кладку стін з цегли та встановлення вікон і дверей.