Як ввести пароль на ftp.

Для доступу до деяких FTP-серверів необхідний введення імені користувача і пароля. Підтримку цієї процедури, званої авторизацією, мають практично всі браузери і спеціалізовані FTP-клієнти.
Інструкція
1
Дані для входу на сервер дізнайтеся у його власника, який вирішив надати вам доступ. Введення імені користувача (але не пароля) можна здійснити, помістивши в адресний рядок браузера наступний текст: ftp://username@ftp.server.domain: nnnn, де username - ім'я користувача, а ftp.server.domain - адреса FTP-сервера , nnnn - порт.
2
Можна і просто ввести адресу сервера без імені користувача - браузер все одно зажадає його разом з паролем: ftp://ftp.server.domain: nnnn
3
Після з'єднання з сервером, вимагають авторизації, браузер виведе форму введення логіна і пароля. Зовнішній вигляд цієї форми залежить від версії і виробника програми. Заповніть обидва поля і натисніть Enter.
4
У разі успішного входу на сервер ви побачите зміст його кореневої папки. Одні з папок будуть доступні тільки для читання, інші - і для запису, а треті - недоступні зовсім. Все залежить від того, які права надав вам власник ресурсу. Якщо ж введені неправильні дані, в доступі буде відмовлено.
5
Більшість браузерів не дає можливості здійснювати з файлами на FTP-сервері будь-яких інших операцій, крім скачування. Всі інші операції, такі, як завантаження або видалення файлів, дозволяють здійснювати FTP-клієнти, а також деякі диспетчери файлів, наприклад, Midnight Commander і Far Manager. Спосіб введення адреси сервера, а також ім'я користувача та пароль для входу на нього залежить від використовуваної програми. Наприклад, в Midnight Commander для цього необхідно в меню «Ліва панель» або «Права панель» (залежно від того, в якій панелі потрібно відкрити каталог сервера) вибрати пункт «FTP-з'єднання». Після цього введіть:/# ftp: username: password@server.domain: nnnn, де username - ім'я користувача, password - пароль , server.domain - доменне ім'я сервера, nnnn - номер порта.
6
Щоб покинути сервер, просто закрийте відповідну вкладку браузера, вийдіть з програми-клієнта, або відкрийте в панелі диспетчера файлів замість вилученої папки будь-яку локальну.
Зверніть увагу
Не намагайтеся отримати до сервера несанкціонований доступ. Не змінюйте вміст чужих папок і файлів.
Якщо певний ресурс в інтернеті передбачає реєстрацію відвідувачів, він також повинен передбачати можливість зміни пароля для зареєстрованих користувачів. Незважаючи на велику кількість різнобічних типів сайтів, процес зміни пароля на кожному з них здійснюється ідентично. Користувачеві потрібно тільки знати свій старий пароль .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Авторизація на проекті. Відкрийте сайт, на якому ви бажаєте змінити пароль доступу до аккаунту. Авторизуйтесь на ньому, ввівши в відповідну форму свій пароль та ім'я користувача. Як тільки ви опинитеся на ресурсі під своїм логіном, ви можете приступити до процедури зміни пароля.
2
Якщо проект передбачає такий сервіс, як особистий кабінет користувача (форуми, соціальні мережі і т.д.), ви можете задати новий пароль в даному розділі. Якщо ж особистий кабінет користувача не передбачається сервісом (поштові сервіси і інші типи ресурсів), зміна пароля здійснюється в розділі налаштувань.
3
Зміна пароля через особистий кабінет. Увійшовши в особистий кабінет на ресурсі (профіль користувача), вам потрібно знайти в ньому посилання «Змінити пароль ». Перейшовши за цим посиланням, ви зможете призначити новий код доступу.
4
Зміна пароля через налаштування акаунта. Щоб змінити пароль даними способом, вам потрібно перейти за посиланням «Настройки». У вікні, знайдіть лінк «Безпека», або ж «Доступ до аккаунту» і клацніть по ньому. Тут ви зможете ввести новий пароль для свого облікового запису.
5
Змінюючи код доступу до аккаунту, намагайтеся уникати простих комбінацій в паролі. Робіть код більш складним. Для цього використовуйте в ньому цифри, а також букви різного регістра. Спочатку ви повинні придумати пароль і записати його на папір. Тільки після цього перепишіть комбінацію у відповідні поля на сервісі. Для підтвердження зміни пароля вам також потрібно буде вказати старий код доступу. Після того, як новий код буде визначений, збережіть параметри, натиснувши відповідну кнопку на сторінці.