Як дізнатися, Який привід. Як дізнатися Який привід на комп'ютері.

Визначення типу приводу важливо в тому випадку, якщо ви часто користуєтеся CD-, або DVD-дисками. Не знаючи, який привід у вас встановлений, ви ризикуєте купити диски, які він просто-напросто не прочитає, і в підсумку ви даремно витратите кошти.
Вам знадобиться
  • - привід для CD/DVD дисків
Інструкція
1
Визначення типу приводу з написів на його лицьовій стороні. На абсолютно кожному приводі на його лицьовій стороні повинна бути написана основна інформація про пристрій. Так, крім логотипа компанії-виробника, на приводі ви зможете побачити такі відомості, як максимальна швидкість обертання, а також підтримуваний тип дисків. Якщо на пристрої присутній значок DVD, значить, воно передбачає роботу з відповідним форматом дисків, якщо ж на ньому присутня тільки значок CD, ви не зможете працювати з DVD-дисками на даному приводі.
2
Визначення типу приводу по наклейці на пристрої. На верхній поверхні приводу ви зможете побачити наклейку, де будуть відображені абсолютно всі відомості про пристрій. Зрозуміти, чи зможе привід працювати з CD- або ж DVD-дисками, ви зможете, прочитавши відповідну інформацію наклейці. Якщо в ній нічого не говориться про формат DVD, це означає, що пристрій не зможе працювати з подібними дисками. Щоб прочитати всю інформацію, не обов'язково бути носієм тієї мови, на якому вона викладена - одна присутність напису «DVD» дозволить вам зрозуміти, що привід розрахований на роботу з даними форматом.
3
Визначення типу приводу по його відображенню в системі. Для того, щоб дізнатися який привід встановлений на вашому комп'ютері, відкрийте на своєму ПК розділ «Мій комп'ютер». Якщо привід підтримує формат DVD, він буде відображатися як «DVD дисковод», якщо ж він не передбачає роботу з даними форматом, то пристрій буде відображено як «CD дисковод».
Типом приводу на автомобілі називають ті колеса, які надають руху автомобіль. На деяких автомобілях визначити тип приводу можна тільки з технічної документації. Але якщо вона загублена, можна скористатися нашими підказками і самим визначити тип приводу.
Інструкція
1
Типів приводу існує три: передній, при якому провідними є передні колеса, задній з задніми провідними колесами і повний привід (постійний і відключається) при якому провідними можуть бути всі чотири колеса.
2
Найпростіше визначити повний привід. По-перше, на двері багажника можуть стояти значки 4 * 4, AWD (all wheel drive) або 4WD позначають повний привід. По-друге, повнопривідні автомобілі в салоні поруч з коробкою передач мають ще один важіль - перемикання роздавальної коробки. Важіль має кілька положень (в деяких автомобілях можуть бути відмінності): 4H - включення повного приводу; 2H - привід заднього моста; 4L - повний привід із зниженим поряд; N - нейтраль, жоден з мостів не підключений.
3
Якщо на автомобілі постійний повний привід, важіль управління їм так само є. Важіль управління повним приводом має наступні положення (в деяких автомобілях можуть бути відмінності): H - висока швидкість, HL - висока швидкість з блокуванням міжосьового диференціала, N - нейтраль, LL - низька швидкість.
4
Є автомобілі, у яких існує тільки одна комплектація, вони можуть бути тільки з постійним повним приводом (Suzuki Grand Vitara) або підключається (Нива).
5
Визначити передній або задній привід можна нехитрим способом. Треба всього лише різкіше рушити з місця з пробуксовкою. При цьому подивіться, які колеса забуксували. Якщо передні, то значить, вони і є провідним на цьому автомобілі.
6
Під час руху заносить зазвичай ту часто машини, в якій колеса ведені. Якщо машина заднеприводная, то на слизькій дорозі заносить її передню частину. З цієї причини автомобілі із заднім приводом не надто призначені для зимової їзди. Але майже всі спортивні машини мають задній привід, який дозволяє автомобілю швидше розганятися, краще тримає дорогу і створює комфорт в салоні.