Як виставити за рівнем пральну машину. встановити пральну машину на дерев'яну підлогу відео.

Дуже важливим фактором правильної установки пральної машини є установка її точно по рівню . При правильній установці машина буде стояти стійко, а отже, не буде вібрувати і шуміти.
Вам знадобиться
  • - пральна машина;
  • - рівень;
  • - помічник.
Інструкція
1
В ідеалі підлога під пральною машиною повинен бути залізобетонний. На дерев'яній підлозі машина буде сильно вібрувати при віджиманні і швидко вийде з ладу. Якщо під дерев'яною підлогою у вас залізобетонні перекриття, приберіть дошки і залийте місце під пральною машиною бетоном до рівня підлоги.
2
Пральна машина оснащена чотирма регулюючими ніжками, які представляють із себе гвинтове з'єднання з опорою з гуми або пластику. Викручуючи опору за годинниковою стрілкою - ви зменшуєте висоту ніжки, проти годинникової стрілки - подовжуєте її. Не варто вивертати ніжки відразу на всю довжину, регулюйте їх по рівню . Тоді гучність шуму при роботі знизиться, а термін експлуатації машини збільшиться.
3
У вас ідеально вирівняний підлогу під пральною машиною? Чудово, це набагато спростить установку машини. Просто закрутіть всі ніжки, як можна коротше і поставте машину на рівну підлогу.
4
Пол не ідеальний? Скористайтеся рівнем. Покладіть його на пральну машину по діагоналі, так ви зрозумієте - з якого боку відрегулювати ніжку. Після вирівнювання покладіть рівень з іншої діагоналі. Викручуючи ніжки, ви забезпечите рівне і стійке положення вашої машини.
5
Пральна машина - річ важка. Покличте помічника, поки він буде тримати машину під нахилом, ви відрегулюєте висоту ніжок. Працюйте поодинці тільки тоді, коли площа приміщення велика і є вільний доступ до машини з усіх боків.
Зверніть увагу
Пральна машина повинна твердо стояти на всіх ніжках. Поширена помилка при установці за допомогою рівня - він показує вірний рівень, навіть якщо статі стосуються тільки три ніжки з чотирьох.
Корисна порада
Забороняється зіткнення пральної машини зі стінами і предметами меблів. Не використовуйте для компенсування нерівностей різні підставки. Якщо у вас немає рівня, візьміть глибоку тарілку, налийте в неї воду і поставте на машину. Регулюйте довжину ніжок так, щоб відстань від поверхні води до краю тарілки з усіх боків було однаковим.