Як нарізати мигдаль.

Мигдаль часто називають горіхом, хоча, якщо бути більш точним, це кісточкових плід. Його форма і величина нагадують кісточку персика. В рамках виду він буває солодким і гірким. Його їдять в різних видах, включаючи солоний, смажений і свіжий. Мигдаль став популярний і як пряність для різних страв і напоїв, так як він здатний надавати страві більш витончений смак і аромат.
Інструкція
1
Щоб надати стравам унікальний мигдальний смак, мигдаль слід нарізати. Нарізка мигдалю проводиться кубиками, соломкою або, найчастіше, найтоншими скибочками. Для нарізки мигдалю пластинами попередньо його рекомендується розмочити в гарячій воді. Це звичайно займає від 15 до 20 хвилин.
2
Після замочування ви без зусиль зможете зняти з нього шкірку. Далі його слід підсушити, на це має вистачити приблизно 30-40 хвилин, але також можна залишити сушитися мигдаль і на більш тривалий час. Але при цьому не пропустіть момент, коли мигдаль зовсім висохне - в такому випадку розрізати його стане складніше і знадобиться повторне замочування.
3
Після того як мигдаль трохи підсушити, можна приступати до нарізування, використовуючи дуже добре наточеними ніж. Чим дрібніше і тонше у вас вийде нарізати мигдаль, тим більше і яскравіше буде ароматичний і смаковий ефект. У домашніх умовах для нарізки мигдалю можна також використовувати спеціальні насадки для кухонних комбайнів і овочерізок, а для дроблення - блендер.
4
До речі, саме нарізку мигдалю скибочками дуже часто застосовують для виготовлення цукерок, салатів, десертів, делікатесів, каш і морозива. Крім поліпшення смакових та ароматичних властивостей виготовленого вами страви, мигдаль також надає страві більш святковий і красивий вигляд. У вигляді прикраси він буде чудово виглядати на випічці, морозиві та десертах. Нарізані пелюстки з мигдалю будуть ідеально поєднуватися з кексами, шоколадним печивом і будь-якими десертами темних кольорів.
Корисна порада
Ви можете придбати в магазині вже готовий нарізаний і фасований мигдаль, щоб заощадити час при приготуванні страв. Але, якщо у вас знайдеться трохи вільного часу на кухні, рекомендується підготувати пластини мигдалю самостійно. Нарізка мигдалю безпосередньо перед приготуванням страви гарантує більш яскравий смак і аромат.