Як вставити в рамку png. вставка png в gimp.

Стиснутий формат зберігання цифрового зображення png підтримує передачу прозорості. Це дозволяє залишати порожні місця в картинці для подальшої вставки туди фотографії. Таким чином зберігають готові рамки для фото.
Вам знадобиться
  • Встановлена на комп'ютер безкоштовна програма Gimp, інтернет.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету будь-яку вподобану рамочку в форматі png. У відповідь на запит «скачати рамку для фотошопа» або «скачати рамку png» пошукова система видасть чималий список ресурсів, що надають такий сервіс.
2
Запустіть програму Gimp, в меню «Файл» виберіть «Відкрити». Можна просто перетягнути файл із зображенням у вікно редактора зображень. Якщо потрібно, щоб завжди файли png відкривалися в Gimp, клацніть по імені рамки правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню "Відкрити за допомогою».
3
Далі натисніть «Вибрати програму», натисніть на куточок в розділі «Інші програми» і знайдіть що запускає файл gimp-2.6.exe в каталозі ProgramFiles, підкаталозі Gimp. Поставте галочку «Використовувати обрану програму для всіх файлів такого типу» і натисніть OK.
4
Відкрийте в Gimp фотографію, яку хочете вставити в рамку . Скористайтеся для цього будь-яким із способів, описаних в першому пункті. Виберіть в меню «Правка» пункт «Копіювати видиме». Перейдіть у вікно рамки і в меню «Правка» натисніть «Вставити». У списку шарів з'явилося плаваюче виділення.
5
Викличте для нього контекстне меню і виберіть «Створити шар». Перетягніть створений шар вниз, захопивши його мишкою і пересунувши під рамку у вікні роботи з шарами. Фотографія вставлена в рамку .
6
Якщо вставлена фотографія не підходить за розмірами до рамки, активуйте її шар, клацнувши по його назві лівою кнопкою миші. В панелі виберіть інструмент «Масштаб», лівим клацанням миші у вікні редагування викличте діалогове вікно і потягніть за куточки виділення шару для його збільшення або зменшення. Щоб зміна була пропорційним, клацніть по значку розірваних ланок ланцюжка біля розмірів. Після закінчення процедури натисніть «Змінити».
7
Збережіть зображення для подальшого друку або публікації в web. Виберіть «Файл» - «Зберегти як». Задайте ім'я без розширення. Вкажіть тип файлу у відповідному розділі, розташованому зліва внизу. Зручніше зберігати в форматі jpg, так як його підтримують багато пристроїв для перегляду цифрових зображень. Вкажіть місце розташування файлу. Натисніть кнопку «Зберегти». В наступному вікні виберіть «Експорт», потім «Зберегти».
Корисна порада
Для прискорення процесу вставки фото скористайтеся в меню «Файл» пунктом «Відкрити як шари». Так можна відкрити багато файлів в одному вікні редагування.