Як вибрати курси перукарів.

Підстригаючи в дитинстві улюблених ляльок або мамин комір, мріючи про краще салоні міста, майбутня зірка перукарського мистецтва не уявляє, що на шляху до мрії доведеться робити складний вибір. І від нього багато в чому залежить реалізація цих планів. Оскільки для початку потрібно вибрати курси перукарів, які дозволять отримати необхідні навички і знайти кращу роботу за фахом.
Інструкція
1
Зберіть інформацію про всіх курсах перукарської справи в вашому місті. Вона є в інтернеті і в рекламних виданнях. Навчальні майстерні обов'язково дають рекламу для залучення потенційних учнів. Складіть список всіх знайдених пропозицій. Найкраще це зробити в табличній формі. Нехай окремі графи будуть присвячені назвою курсів, адресою, контактними телефонами, наявності сертифікатів на навчання, прізвищам викладачів, вартості навчання, часу набору курсу і, звичайно, відгуками.
2
Тепер приступайте до заповнення таблиці по мірі надходження нової інформації. Список назв і адрес візьміть з рекламних проспектів або в інтернеті. Якщо там вказана й інша цікавить вас інформація, відразу заносите її в потрібні графи. Але, як правило, там розміщений тільки мінімум, тому приступайте до збору інформації, використовуючи інші доступні ресурси.
3
Знайдіть сайти навчальних майстерень, якщо такі є, і переконайтеся в наявності обов'язкових сертифікатів, які дають курсам право навчати майбутніх перукарів цьому мистецтву. Виберіть прізвища відомих стилістів, які викладають в цих центрах. Уточніть вартість навчання та умови оплати. Вона може бути разовою за весь курс навчання або розбитою на тимчасові періоди. Дізнайтеся час набору курсу і термін навчання. Якщо такої інформації немає на сайті, то зателефонуйте безпосередньо в майстерню і попросіть розповісти все, що вас цікавить.
4
Крім того, одним з найважливіших питань є можливість працевлаштування. Обговоріть з представником зацікавили вас курсів це питання. Багато з них рекомендують своїх учнів у певні салони міста за попередньою домовленістю. Уточніть, з яким із салонів краси їх пов'язують договірні стосунки.
5
Тепер приступайте до збору відгуків. Тут можливі різні варіанти отримання інформації. Ви можете почитати відгуки в інтернеті, попитати знайомих і просто поцікавитися у свого майстра-стиліста. Заповнивши таблицю, приступайте до вибору вашого майбутнього місця навчання. Тепер вам неважко буде це зробити.
Похід в перукарню, звичайно, подія не унікальне, адже досить часто доводиться вдаватися до послуг її майстрів. Але, безумовно, кожному хочеться вийти з салону з відмінною зачіскою і в хорошому настрої, відчуваючи себе ще більш привабливим в своїх очах і просто чарівним в очах оточуючих. Щоб це було саме так, слід зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зачіски ваших друзів і знайомих. Адже зазвичай результат - найкраща рекомендація перукарні і її майстрів. Якщо вам щось особливо сподобалося, розпитайте, де і у кого вони були.
2
Спробуйте пошукати потрібну вам перукарню в інтернеті: багато салонів мають свої сторінки в мережі, з яких ви можете отримати детальну інформацію про можливості того чи іншого закладу, майстрах і вартості послуг. Ще краще, якщо знайдете незалежні відгуки на форумах або в блогах.
3
Зателефонуйте в обрану вами перукарню і поговоріть з адміністратором. Опишіть йому, що б ви хотіли зробити зі своїм волоссям. Адміністратор в пристойному закладі повинен бути ввічливий, добре поінформований і в стані рекомендувати вам найкращого майстра, який зміг би виконати поставлене вами завдання.
4
Зараз досить багато перукарень і салонів краси. Знайдуться відповідні і недалеко від вашого будинку чи місця роботи: навряд чи має сенс вирушати за цим в інший кінець міста. Здійсніть «розвідку на місцевості», оглянувши зовнішній вигляд закладу та людей, які виходять з перукарні - і те, й інше теж допоможе зробити вибір.
5
Перукарня, в якій можуть зробити чарівну зачіску, не обов'язково повинна бути «крутий» і вражати захмарними цінами. Може підійти і невеликий салончик з розумними цінами. Але не дешевий або порожній! І, зрозуміло, чистий і світлий.
6
Найголовніше в будь-якому закладі - це його кадри. Як виглядає професіонал, напевно, визначити відразу важко, але все-таки ... Зазвичай у нього завжди є клієнти. Подивіться на його зачіску - навряд чи хороший майстер допустить у себе на голові Бог знає що. Нігті майстри не можуть бути довгими, а підбори на ногах - дуже високими, адже це важка і для рук, і для ніг робота. Він завжди уважно вислухає ваші побажання (не завжди погодившись з ними), дасть слушні поради з приводу майбутньої зачіски, не схибить у виборі стилю. І вам захочеться повертатися у нього знову і знову!