Як виділити кольором на чорно-білому фото. Як виділити яскравим кольором що або на чрно-білої фотографії.

Можливості фотошопа дозволяють не тільки поліпшити наявне зображення, але і зробити його більш цікавим і незабутнім. Виділення кольором на чорно-білій фотографії допомагає акцентувати увагу на певних елементах, а також зробити фото більш креативним і яскравим.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, на якій бажаєте виділити кольорові елементи. Бажано, щоб зображення складалося хоча б з двох великих елементів, наприклад, квітки і трави навколо, тоді результат буде більш ефектним. На фото, де зображено просто море або небо, колірне виділення буде виглядати не так яскраво і цікаво.
2
Відкрийте вибране зображення в фотошопі. Зверніть увагу, що спочатку воно повинно бути кольоровим.
3
Створіть дублікат шару наступним чином: Шар? Дублювати шару.
4
Новий щойно створений фон необхідно знебарвити, для чого натисніть клавіші Ctrl + shift + U. Ви побачите, що зображення перевелося в чорно-білий формат.
5
Вирішіть, що саме ви бажаєте виділити на фото. Наприклад, квітка на тлі трави. На панелі інструментів виберіть ластик.
6
Наведіть обраний інструмент на потрібну зону і почніть обережно й неквапливо прати. Знебарвлений раніше шар почне в цих місцях пропадати, і на чорно-білому тлі проявляться кольорові пелюстки передбачуваного квітки.
7
Проводите ластиком акуратно, щоб не зачепити ті частини фотографії, які повинні залишатися чорно-білими. Для це підберіть вірний розмір інструменту, використовуючи клавіші, на яких зображені квадратні дужки.
8
Щоб ваша картинка виглядала ще більш цікавою і яскравою, виконайте тонування обесцвеченного фону. Для цього зробіть чорно-білий фон активним.
9
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + U. На екрані спливе настроювальний діалог «Тон»/«Насиченість». Внизу таблиці з правого боку ви побачите пункт «Тонування», біля якого поставте галку.
10
Тепер рухайте повзунки в різні боки, підбираючи відповідний тон чорно-білому тлу.
11
Після закінчення роботи збережіть свою фотографію в потрібному вам форматі.