Як встановити зовнішній жорсткий диск. установка зовнішнього жорсткого диска.

Зовнішній жорсткий диск вже для багатьох користувачів став своєрідною альтернативою флеш-карті. На ньому зручно зберігати інформацію, його обсяг дозволяє записувати на диск багато файлів. Однак при підключенні зовнішнього жорсткого диск а ви можете зіткнутися з низкою проблем.
Вам знадобиться
  • ПК, зовнішній жорсткий диск.
Інструкція
1
Підключення зовнішнього жорсткого диск а до комп'ютера. На сьогоднішній день абсолютно всі моделі зовнішніх жорстких диск ов підключаються до комп'ютера за допомогою інтерфейсу USB 2.0, або ж USB 3.0. Для того щоб активувати пристрій на своєму ПК, вам достатньо виконати ті ж дії, що і при підключенні звичайної флешки - підключити вінчестер в USB-порт. Після цього комп'ютер автоматично визначить тип пристрою і присвоїть йому певну букву в меню відображення.
2
Можливі труднощі в роботі. Зовнішні диск і, які ми звикли бачити в магазинах, йдуть зі стандартним форматуванням - FAT 32. З одного боку тут немає нічого дивного, проте з іншого боку цей момент не дозволить вам записувати на жорсткий диск файли, чий обсяг становить більше 4 Гб. Для того щоб обійти цю проблему, на ПК необхідно встановити певні драйвера, які йдуть в комплекті з виробом. Після їх встановлення ви зможете записувати на диск файли будь-яких розмірів.
3
Відключення зовнішнього вінчестера від ПК. Найбільш важливий момент в роботі із зовнішніми жорсткими диск ами. Перед тим, як ви від'єднайте пристрій від комп'ютера, обов'язково здійсните його безпечне вилучення, скориставшись відповідною іконкою на панелі завдань. Тільки після цього ви можете відключити жорсткий диск від ПК. Якщо ж ви будете витягувати USB-шнур без завершення роботи, дані на диск е з часом будуть зіпсовані, а термін служби вінчестера і обсяг корисної пам'яті значно скоротяться.
Зовнішні диски представляють собою накопичувачі, що дозволяють переносити великий об'єм інформації між комп'ютерами аналогічно флешкам. Але, якщо максимальний обсяг флешки в даний час - 32 гігабайти, то зовнішній диск може вмістити куди більше інформації (до 1Тб).
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зовнішній диск;
  • - інсталяційний диск з ОС.
Інструкція
1
Відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://www.911cd.net/forums/index.php?act=attach&type=post&id=1147, скачайте файл UsbBootWatcher.zip за цим посиланням, щоб підготуватися до установки ОС на зовнішній диск. Розархівуйте скачаний файл.
2
Далі запустите програму «Блокнот» і скопіюйте текст з сайту http://social.technet.microsoft.com/Forums/ru-RU/windows7ru/thread/88213aab-2e8c-40d4-aee3-2ec00605c3ee#USBboot . Виконайте команду «Файл» - «Зберегти як». В поле «Ім'я файлу» введіть USBboot.bat, клацніть по кнопці «Зберегти». Перемістіть отриманий файл в папку з Розархівувати файлами.
3
Скачайте програму, яка активує неактивні кнопки у вікнах запущених додатків, щоб встановити Windows на диск USB, наприклад Enbtn.exe. Помістіть її в папку, створену в попередньому кроці.
4
Далі вставте інсталяційний диск з Windows в привід, перезавантажте комп'ютер і завантажити з диска. Пройдіть початкові пункти установки, виберіть тип установки Custom install. Після появи списку доступних для установки розділів диска, виберіть зовнішній диск, отформатируйте його.
5
Натисніть комбінацію клавіш Shift + F10 для запуску командного промпт. Далі ви повинні точно знати букви розділу зовнішнього диска і системного диска. Для інсталяції ОС на зовнішній диск, виконайте в командному рядку команду C: cd USBboot.
6
Далі впишіть команду USBboot.bat «Буква зовнішнього диска», не запускайте її поки що. Поверніться до установника, виберіть потрібний диск для установки. Якщо кнопка «Далі» неактивна, активуйте її, для цього проведіть над нею покажчиком миші. Клацніть по кнопці, щоб почати установку Windows на зовнішній диск.
7
Дочекайтеся, поки прогрес розпакування файлів досягне 85%, запустіть команду, вписану в командному рядку. Якщо ви все зробили вірно, то у вікні з'явиться десять рядків The operation has completed successfully.
8
Після першого перезапуску комп'ютера виконайте команду знову. Після появи напису Updating registry setting запустите командний рядок, виконайте з її допомогою команду USBboot.bat. Подальший процес установки не відрізняється від звичайного.